Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hemoroid ve makattan akıntı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hemoroid ve makattan akıntı
hemoroid ve makattan akıntı 11 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Doktor bey ben 22 yaşında bi bayanım ve hastanelere hastalıklara karşı aşırı bi korkum var. bu sabah bağırsaklarımda gaz sıkışmaları meydana geldi ve tuvalete çıktım küçük çaplıda bi hemoroidim var. gaz sıkışmalarımda vardı. tuvalletten sonra gaz çıkardığımı sandım ama sarı renkte bi akıntı gelmiş makattan ve çok korkuyorum ne olur burdan cevap verin bana ( bir kere oldu ayrıca.
eylm34 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hemoroid ve makattan akıntı 11 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, bağırsakta gaz (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-gazi.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) ve makattan akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makattan-akinti.html) gibi yakınmalarınız var. Makat akıntısı: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makatta çatlak (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-inkontinensi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat bölgesinin cinsel temas ile bulaşan bazı hastalıkları (Frengi, bel soğukluğu, klamidya) vb. birçok hastalığın varlığında olabilir. Sorununuzun devamı halinde sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı'ndan yardım almanız yararlı olur. Bağırsak ve makat bölgesi hastalıkları (kolorektal cerrahi ve proktoloji) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1