Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Perianal Fistül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Perianal Fistül
Perianal Fistül 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Merhaba Sayın Taviloğlu

Öcelikle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.

Yaptırmış olduğum muayneler sonucu fistül teşhisi konuldu.Ama ameliyatının işinin uzmanı doktorlar tarafından yapılmazsa nüks ve değişik sorunlar ortaya çıktığını duydum.

En çok moral bozan her yerde nüks şikayetleri ve geçmeyen fistül hikayeleri çok fazla canımı sıkıyor.

Yanlış anlamazsanız sizden öğrenmek istediğim siz fistül ameliyatı sürekli yapıyormusunuz.

bayramdan sonraki hafta randevu alıp sizi ziyaret edip gerekli muayneyi olmak istiyorum.Gerekli randevu telefonlarınız tarafımda mevcut.

Saygılar
koray2222 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Perianal Fistül 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Size de iyi bayramlar. Makat fistülü veya diğer adları ile anal fistül, perianal fistül veya anorektal fistül, hastalar için yıllardan beri ciddi bir sorun olmaya devam etmektedir. Buradaki ana sıkıntı makattaki fistülün nüks (tekrar) etmesi ve hastada ameliyat komplikasyonu olarak gaz ve dışkı kaçırma gibi ciddi sorunların ortaya çıkmasıdır. Sorunuzda ve endişlenmekte haklısınız, ancak bu konunun benim çok yoğun olarak uğraştığım bir alan olduğunu ifade edebilirim. Nitekim bu konuda web sayfamda ve forumlarda birçok hastanın yorumuna da kolayca ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 20/11/2010 02:11 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1