Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta olusan kucuk meme
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta olusan kucuk meme
makatta olusan kucuk meme 8 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar,

Acil bilginize ve tavsiyenize ihtiyacim var.. maalesef bnm istemimle olusmayan bir anal iliski sonrasi makatimda kucuk bir meme cikti. Herhangi bir kanama yahut akinti olmadi. Fakat ben su anda amerikadayim ve bir ay kadar burda kalmak durumundayim. Dun olustu henuz birsey yemedigim icin de tuvalete cikma gibi bir durumum olmadi. Nne yapabilirimm?? Krem ilac herhangi bir antibiyotik??? Hic boyle bir seyle karsilasmamistim ve Turkiyeye donene kadar ne yapicam burda diye uyku uyuyamadim dun gece.. ben gelene kadar da buyuk bir problem haline gelir mi diye de cok sıkıntı yasiyorum.. acil cevabinizi rica ediyorum.. tesekkurler...
cheff16 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makatta olusan kucuk meme 8 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, anal ilişki sonrasında makatta meme sorunu yaşadığınızı yazmış ve yurt dışında olduğunuz için ilaç talebinde bulnduğunuzu belirtmişsiniz. Makat yolu ile cinsel temas (arkadan ilişki, anal seks, ters ilişki) sonrasında birçok hastalık gelişebilir. Bunlar: cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html) ve gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) görülen bazı hastalıklardır. Bu tür bir durumda, kesinlikle makat yolu ile cinsel temastan uzak durulmalıdır. Sanal ortamda, herhangi bir tetkik, ilaç yada tedavi yöntemi önerilmesi uygun değildir. Sosyal medya ve forum üyelerimizin yaklaşık % 25’inin yurt dışı kaynaklı olması nedeni ile, yurt dışında yaşayan hastaların yaşadıkları sorunlarda, uygulamamız değişiklik göstermemektedir. Bu tür bir görüş bildirebilmek için, sorununuzu tam olarak anlamak gerekir ve bunun için ise, bulunduğunuz ülkede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) muayene olmanız gerekir. Türkiye’ye dönüşünüzde, şayet kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:makatta olusan kucuk meme 8 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam cok tesekkur ederim.. ama zaten soyledigim gibi tamamen istem disiydi ve bnm asla normalde izin vermeyecegim ve tabi ki tekrar olmasina engel oldugum bir konu bu.. bugun tuvalete ciktim herhangi bir sorun gorunmuyordu fakat tabi ki bu surecte neler olabilir bilemiyorum o yuzden sizden cvp almak istedim. Tuvalete ciktiktan sonra bir agri aci veya tekrar memenin tekrar disari cikmasi gibi bir sorun olmadi.. sizce iyilesebilir mi kendiliginden?? Yoksa illa ki bir tedavi sonrasinda mi iyilesir?? Yani kendi kendine iyilesme gibi bir olasilik var mi acaba?? Tekrar cok tesekjur ederimm...
cheff16 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Yurtdışında olmanız ve olayın sosyal sıkınıtısı nedeni ile, mümkünse doktora gitmeden bu işten kurtulmak istediğiniz farkındayım. Ancak, belirttiğim olası hastalık listeden anlayabileceğiniz gibi, burada pekçok sorun söz konusu olabilir. Benim sanal ortamda daha sorunun ne olduğunu bile bilmeden ‘’içiniz rahat olsun bu büyük olasılıkla kendiliğinden iyileşecektir’’ veya ‘’bu durum kendi kendine iyileşmez, mutlaka tedavi gerekir’’ gibi bir yanıt verebilmem mümkün değil. Sizin açınızdan doktora bu konuyu açmanın zor olduğunu anlayabiliyorum, ancak dünyanın neresinde olursa olsun hekimler hastaları fiziksel ve ruhsal sorunları ile birlikte genel olarak ele aldığından, muayene sırasında hekim tarafından ciddi bir tepki veya sorun ile karşılacağınızı düşünmüyorum. Bahsettiğiniz ‘’zorla gelişen anal ilişki’’ durumu, bizlerin meslek hayatında maalesef sizlerin tahmininden hayli sık olarak karşılaştığımız bir durumdur. Mevcut durumda kötüleşme olmaz ve sizde muayeneyi Türkiye’ye dönüşünüze ertelemeye karar verirseniz, ekibimizden o dönem için randevu alabilirsiniz. Acil şifa dileğiyle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
graph
Son Düzenleme: 21/05/2015 15:11 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:makatta olusan kucuk meme 8 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam cok tesekkur ederim anlayisiniz ve verdiginiz bilgiler icin... eger problem buyurse bilgilendirecegim sizi...

Saygilar...
cheff16 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Tekrar geçmiş olsun. Detaylı olarak açıklamaya çalıştığım gibi, aşırı yoğun iş akışımız nedeni ile, bundan sonra bizi bilgilendirmek yerine, sorununuz için ya ABD’de, ya da Türkiye’de muayene olmanız uygun olacaktır. Acil şifa dilerim.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
graph
Son Düzenleme: 21/05/2015 17:19 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1