Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatımda şişlik ve hafif ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatımda şişlik ve hafif ağrı
Makatımda şişlik ve hafif ağrı 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Dün yaklaşık 12 saat hareketsiz bir şekilde oturdum kalktığımda ise makatımda ağrı vardı oturup kalkarken zorlanıyordum arkasından sıcak duş aldım ve yattım sabah kalktığımda ağrının gittiğini farkettim sonra kontrol ettiğimde makatında altında bezelye kadar şişlik vardı ve dokununca hafif acıyordu acaba o şişlik ve dokununca ağrı neden olabilir
Tedirginyu (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatımda şişlik ve hafif ağrı 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makatta şişlik ve ağrı: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat apsesi ve fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), iltihabi bağırsak hastalığı, bekçi veya nöbetçi memeler, makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektal polip (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), vb. nedenlerle olabilir. Mevcut sorun için bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1