Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Merhaba sayın hocam benim soru...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Merhaba sayın hocam benim soru...
Merhaba sayın hocam benim soru... 14 Yıl önce Karma: 0  
Merhaba sayın hocam benim sorunum herhangi bir yere otururken çektigim kuyruk sokumu bölgesinden gelen şidetli batma tuvaette zorlama sonucu makat gölgesinde çok şidetli hissettigim içte bir patlama oldu ve acı içinde ayagı fırladım o anda büyük abdes yapamıyor ve hiç bir şekide oturamıyordum hastanede muayene oldum röntgen çekildi birşey buamadılar bana fitil verip yoladılar o günden sonra rahat bir şekilde oturamıyorum hocam bende kronik prostat var arasında bir baglantı varmıdır kütfen bana yardımcı olun saygılar
demir (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Size geçmiş olsun, kuyruk soku... 14 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, kuyruk sokumu bölgenizde şiddetli bir batma sonrasında makat bölgesinde bir patlama hissi yaşadığınızı ve kronik prostatit hastası olduğunuzu ifade ediyorsunuz. Öncelikle, kronik prostatit, prostat bezinin devam eden enfeksiyonudur. Kronik prostatit Üroloji Uzmanlık alanına giren ve nüfusta % 0.5 oranında rastlanılan bir sorundur. Bu tür sorunları olan erkeklerde leğen kemiği (pelvis) bölgesinde üç ayı aşkın şiddetli ağrı yakınması mevcuttur. Ağrılı dönemlerde idrar ve dışkı yapmda geçici olarak sizde olduğu gibi sorun yaşanabilir. Tedavisinde leğen kemiği civarındaki sinirlerin hassasiyetini azaltan tedaviler tercih edilir. Bu nedenle sizin ön planda bu konuda deneyimli bir Üroloji Uzmanı’nın denetiminde olmanız gerekir. Ek bir sorun olmadığından emin olmak açısından bir Genel Cerrahi Uzmanı’na makat bölgesinin muayenesini olmanız ile, burada makat çatlağı (anal fissür), basur (hemoroid), soliter rektal ülser, rektum tümörü gibi ağrı yapan diğer sorunların sizde var olup olmadığı anlaşılmış olur.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
www.makattacatlak.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.kabizlikvekanser.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1