Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid,makat çatlağı ameliyatı sonrasında ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 123
BAŞLIK: Hemoroid,makat çatlağı ameliyatı sonrasında ağrı
Cvp:Hemoroid,makat çatlağı ameliyatı sonrasında ağrı 12 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
İlginiz için çok teşekkür ederim.
Derhal yarın kendisiyle iletişime geçeceğim.
Şimdi forumdan yazışmaların çıktısını alıyorum yanıma.
MRG deyince bakmasın yüzüme diye

Allah sizden razı olsun.
Derdimizi dinlemeniz bile yetiyor...
evren (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 7
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid,makat çatlağı ameliyatı sonrasında ağrı 12 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Korhan Bey tekrardan merhabalar.

İzmir'deki doktorumun yönlendirmesiyle 2 ay boyunca ......... denedik, 2.5 ay sonunda bir fayda sağlayabildiğime inanamadım. 2 ay önceki sıkıntı olmasa da hala bir şifa bulabildiğimi düşünmemekteyim.

Az önce randevu cebinden sekreterinize ulaştım, çalışma düzeninizi öğrendim. Müsadenizle 25/31 Temmuz haftası randevu almak istiyorum. Tarafıma faydalı bilgiler sunacağınıza inanıyorum. İzmir'de derdime derman bulamadım
seckal (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Son Düzenleme: 19/07/2011 17:05 tarafından .

Cvp:Hemoroid,makat çatlağı ameliyatı sonrasında ağrı 8 Yıl önce Karma: 0  
Hocam merhaba arkadaşın sorununun aynısını ben de yaşıyorum, daha önce levator ani şphesiyle size yazmıştım , ama göründüğüm dr'lar olumsuz görüş bildirdiler, tuvalet sonrası başta olmak üzere günboyu özellikle makat sol dıştan içe müthiş bir spazm ve bıçak saplanması şeklinde, bir ağrıya tam boşaltamama hissi de eşlik ediyor, tuvalet sonrası 45 dk yüzüstü uzanma sonrası günlük yaşamıma yine de sıkıntılı şekilde devam etmeye çalışıyorum, Ankara da görünmediğim kolorektal cerrah kalmadı, hepsi bir şeyin yok kafayı rahat tut diyor, çıldırmamak içten değil.Anal Mrg temiz, EMG temiz, "PROKTALJİ" evet sanırım bu olmalı operasyon sonrası erken ve farklı yara kapanması deniliyor, çözüm yok umutsuzum bu ağrıyla bir ömür yaşıycaz anlaşılan, eczanede hazırlattığım nitrogliserinli kremleri ve .................... kermi uzun vadede kullanmamın sakıncaları varmıdır? Makatda form bozukluğu ve apse oluşumuna neden olurlarmı?
Berk06 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Son Düzenleme: 14/03/2016 21:42 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Hemoroid,makat çatlağı ameliyatı sonrasında ağrı 8 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Bir önceki mesajınızda (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...=36&id=5321#5322), LİS girişimi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), hemoroid için bant ligasyon (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...davi-yontemleri.html) ve Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) geçirdiğinizi ve Crohn hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html) nedeni ile tedavi gördüğünüzü yazmıştınız. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin muayenesi sonrasında sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği, detayları veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Lütfen muayenenizi gerçekleştiren ve tedavinizi düzenleyen meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi işleri daha karmaşık hale getirebilir. Bu kadar karmaşık bir durumda bu ilaçların devamı konusunu, tedavinizi gerçekleştiren hekimlerden birisine danışmanız uygun olacaktır. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 14/03/2016 21:59 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 123