Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

fissür ameliyatı sonrası
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: fissür ameliyatı sonrası
fissür ameliyatı sonrası 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
hocam merhabalar 25 yaşında bir erkeğim 3 ay önce anal fisür ameliyatı oldum fakat ameliyatım başarılı geçmedi ve ameliyattan sonra inatçı kanamam oldu doktorum tamponla durduramayınca bu sefer 2.kez ameliyata aldı ve dikişle kanamayı durdurabildi doktorum şansızlık diyo açıkçası pek aydınlatıcı bilgi alamadım sizce bu neden olabilir.şu anda hala şikayetim devam ediyo özellikle tuvalete çıktıktan sonra içerde şiddetli ağrı,yanma ve kaşıntı oluyo.ve iç çamaşırı kirlenmesi azaldı fakat devam ediyo.tam anlamıyla ne kadar sürede iyileşebilirim siz bu süreci nasıl değerlendiriyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..
bacardy (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 20/07/2009 12:12 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:fissür ameliyatı sonrası 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Her cerrahi girişim sonrasında kanama, rastalanabilen komplikasyonlardan birisidir, sizde de makatta çatlak veya anal fissür ameliyatı sonrasında bu tür bir kanama olmuş. Cerrahınızın da belirttiği gibi anal fissür veya makatta çatlak ameliyatı sonrasında kanama ender olan ama olabilen bir komplikasyondur. Ameliyat sonrasında yakınmaların geçmesi için gerekli olan süre ortalama 3 aydır. Yakınmalarınız geçmemesi iyileşme sürecinizin biraz geç olması ve iki kez girişim geçirmeniz ile ilgili olabilir. Anal fissür ameliyatınızı yapan cerrah ile tekrar önümüzdeki bir ay içinde görüşmeniz yararlı olacaktır.

Saygılarımla,
Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 13/09/2009 23:11 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:fissür ameliyatı sonrası 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
hocam verdiğiniz bilgi için çok tşk ederim.Fakat unuttuğum küçük bir nokta daha var aydınlatırsanız sevinirm.doktorum ameliyattan sonra İçerde sol tarafı açık bıraktığını söyledi bunun herhangi bir zararı varmıdır 20 gün sonra askere gideceğim için orda problem yaşamaktan dolayı endişeliyim açıkçası birde denize girersem tuzlu suyun zararı olurmu tekrar teşekkürler..
bacardy (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:fissür ameliyatı sonrası 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Belirttiğim gibi komplike bir anal fissür veya makatta çatlak ameliyatı geçirmişsiniz. Bu tür teknik detayların cevabı açısından muhatap ben değil sizin ameliyatınızı yapan cerrahtır. Lütfen bu sorularınızı bana değil kendisine yöneltin ve kaygılarınızı onunla paylaşın, zira iki ayrı cerrahi girişim geçirmişssiniz.

Saygılarımla,
Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 13/09/2009 23:12 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1