Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fissür
anal fissür 14 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Merhaba sayın Dr.Korhan Taviloğlu.Ben babam ıcın sitenize katıldım.5 senedir anal fissür tedavisi oluyo.3.ameliyatı oldu en sonuncu 1 ay önceydi.ama hala gecmedı akıntıları devam edio.3 amelıyatınıda aynı doktora yaptrdık ama bır sonuc alamadık.sızın ısmınızı basarılarınızı bır cok yerden duydum ve yazmak ıstedim.Baglı oldgnz hastaneyide arstrdm ama SSk ıle anlasması yokmus. maddi olanaklarımzda sınırlı oldugu ıcın elımz kolumus iyicene baglandı:( sizce napmalıyız doktorumzda ısrarcı olduk ama 3 keredir olmadı suan bır iplerle baglama gıbı bır yöntem yapılyo nasıl sizce cvp yazarsanız sevnırm saygılarımla...
çeto (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 30/09/2009 18:53 tarafından çeto.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fissür 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Babanız için çok geçmiş olsun. Tabii ki, sorununuz belli ki hayli ciddi. Babanıza makatta çatlak veya anal fissür nedeniyle üç ayrı ameliyat yapıldığı için benim sanal ortamda bir yorum yapmam hem doğru olmaz,hem zaten mümkün de değil. Babanızı arzunuz halinde muayene edebilirim, ya da yaşadığınız ilde bir üniversite hastanesi varsa ikinci bir görüş için bağırsak cerrahisi ile yoğun uğraşan bir cerrahtan ikinci bir fikir alabilirsiniz. Bundan farklı bir görüş ileri süremedeğim için kusura bakmayın.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1