Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hastalığım irritabl bağırsak sendromu mu?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hastalığım irritabl bağırsak sendromu mu?
hastalığım irritabl bağırsak sendromu mu? 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
merhaba hocam.benim iki yıldır problemim genelde sabahaları tuvalete girip dışkımın ishal şeklinde olması ilk tuvalet ihtiyacım normal daha sonra hep ishal şeklinde oluyo.doktora gittim ultrason sonucu temiz çıktı bi de gaz distansiyonu vardır gibi bişey yazıyodu.dışkı tahlili de yaptırdım o da temiz çıktı.gaz problemi de oluyo.yaşım 23.kilom 55 kilo kaybı yok.küçükken bi zatürre başlangı ve sarılık geçirmiştim başka bi rahatsızlığım olmadı.önerebileceğiniz bitkisel şeyler olsun yiyecek içecek konusunda diyet olsun varsa yardımcı olursanız sevinirim.fakat belirttiğim gibi doktora gittiğimde ona da sordum sen belirlersin ne yiyip içeceğini dedi.ben de kola gazlı içecek bulgur vs...onlara dikkat ettiğim halde devam ediyo hatta ilaç ta kullanıyorum ona rağmen devam ediyo.bende heyecan çok fazla streste.. böyle olur olmaz yerde stres ve heyecan oluyo.bundan kaynaklandığını düşünüyorum ama buna nasıl engel olurum bunu bilmiyorum.bunlar acaba irritabl bağırsak sendromu belirtileri mi? ben daha önceki yazmış olduğunuz yazıları da okudum yaklaşık olarak öyle gibi ama bi de sizden cevap almak daha doğru olur diye düşündüm cevabınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla...
burax3026 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hastalığım irritabl bağırsak sendromu mu? 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
İshal ve gaz gibi yakınmalarınız var, diyet önerileri arzu ediyorsunuz ve kendinizde irritabl bağırsak sendromu olup olmadığını öğrenmek istiyorsunuz. Bu kadar bilgi ile sanal ortamda size tanı koymak ve tedavi önerebilmek kesinlikle mümkün değil. Sizin bir Gastroenteroloji Uzmanı’na muayene olmanız gerekir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1