Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

gaz kaçırma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 123
BAŞLIK: gaz kaçırma
gaz kaçırma 13 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
hocam öncelikle merhaba ve iyiki sizler hayatımızda varsınız.....ben 27 yaşındayım....16 yaşında lise ikideyken derste birden karnıma ağrı girdi ve kendimi sıkmaya başladım...tenefüste hemen lavaboya koştum...o günden sonra hayatım mahvoldu...sürekli gaz çıkarma ihtiyacı hissediyorum.....wc gidince gazı çıkaramıyorum.....karnım aşırı gazla doluyor...ve sürekli bağırsaklarımdan başkalarının duyacağı şekilde sesler çıkıyor......ve öyle bir duruma geldimki gaz istem dışı çıkmaya başladı...sosyal hayatım bitti.....okulu zorla hatta açık söleyeyim rezillikle bitirdim...üniversiteye gidemedim...başarılı olduğum halde.....(..........-...........-...........-.........-.......... tedavi paketi kullandım)şuan günde 1 tane protinum alıyorum...endoskopi yaptırdım...orta derece kronik gastirit çıktı................. tedavi paketinden sonra biraz düzeldim.....tuvalet alışkanlıklarım düzene girdi....1 seneyi aşkın olmak üzere psikolojik tedavi görüyorum............... başladım...şuan ......... kullanıyorum....doktor tedaviyi yavaş yavaş bitirmeye karar verdi.....iyiye gittiğimi söyledi...ve inanılması zor bir adım attım..nişanlandım...ama korkuyorum..çünkü tam anlamıyla iyileşmiş değilim...asitli yiyeceklerden içeceklerden uzak duruyorum....dışarı çıkınca ve birilerinin evinde fazla yemek yememeye çalışıyorum.....ne olursunuz bana bir akıl verin...düğünümden önce tam anlamıyla iyileşmek istiyorum...yalvarıyorum size...iyi günler.
dersimli (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 8
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 07/06/2012 00:23 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:gaz kaçırma 13 Yıl önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun, sorunlarınızın mide ve bağırsak sistemi üzerine yoğunlaştığı ve mevcut psikolojik sorunlarınızında buna katkıda bulunduğu anlaşılıyor. www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html linkinde belirtilen irrtabıl bağırsak sendromuna benzer yakınmalarınız var. Bir Gastroenteroloji Uzmanı’na muayene ve tedavi olmanız gerekir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph

Cvp:gaz kaçırma 13 Yıl önce Karma: 0  
hocam öncelikler çok teşekkür ederim.tavsiyenize uyucam.
dersimli (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:gaz kaçırma 12 Yıl, 12 Ay önce Karma: 0  
merhaba hocam...gastroentroloji uzmanına gitmemi söylemiştiniz.....bunun dışında aynı sorunu yaşayan kişilere yazdığınız cevaplarda kegel egzersizlerinden bahsetmişsiniz...bu egzersizler kimler için tavsiye ediliyor..yalnızca gaz problemi olanlar için mi?...bu egzersizi yapmamı tavsiye ederseniz günde kaç kere yapmalıyım hocam...ve ne kadar sürede düzelme gözlenir?...fazla yapmanın zararı varmıdır hocam...nolur yardım edin...cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum..teşekkür ederim.
dersimli (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:gaz kaçırma 12 Yıl, 12 Ay önce Karma: 1  
Kegel egzersizleri dışkı ve gaz kaçırma sorunu olan hastalara önerilir, sizin ise bir Gastroenteroloji Uzmanı'na ihtiyacınız var.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph

Cvp:gaz kaçırma 12 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
hocam tamam işte bende de istem dışı gaz kaçırma problemi var...o yüzden bu egzersizlerden bahsettim..yorumunuzu bekliyorum..teşekkür ederim.
dersimli (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 123