Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta et parçası
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta et parçası
makatta et parçası 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
merhabalar 28 yaşımdayım yaklaşık olarak 5 yıl öncesine dayalı makatta bir et parçası belirdi misketten biraz daha küçük bir parça.çıktı çıkalı hiç bir rahatsızlık vermedi . ne bir ağrı ne bir sızı hayatıma olumsuz hiç bir yanı olmadığı için üzerinde durmadım.taki bu güne kadar .bir yakınım kendi şikayeti için doktora başvurmuş aldığı bilgiler doğultusunda bana doktorun söylediklerini anlatınca kendimden bir şeyler buldum. basurla ilgili bir durum olabilirmi.yakınım bu konu hakkında doktora başvurmuştu başvurduğu doktor makattaki et parçasından bahsetmiş.bunu duyana kadar bendeki et parçasının basurla alakalı olabileceğini hiç düşünmedim çünki bana hiç bir şekilde rahatsızlık vermiyor . peki ama o et parçası bende neden oluşmuş olabilir.
sevilhanedan (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Makatta şişlik veya meme ele g... 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Makatta şişlik veya meme ele gelmesi birçok hastalıkta görülebilir. 1. Hemoroid veya basur hastalığında makat içinde veya dışında, yada hem mkatın içi ve hemde dışında memeler olabilir. 2. Makatta çatlak durumunda nöbetçi meme dediğimiz aynen hemoroid veya basur memelrinde olduğu gibi memeler olabilir. 3. Rektal polip: bağırsağın iyi huylu tümörlerinde ele şişlik gelebilir. 4. Makat sarkması (rektal prolapsus) makatın aşağıyda doğru sarktığı durumlarda olabilir, kimi zaman hemoroid ile birlikte olabilir. 5. Tümörler: makat bölgesini habis tümörlerindede şişlikler ele gelir. Bu nedenle makatta ele gelen meme veya şişlik durumlarında umursamaz davranmayıp mutlak konunun uzmanı olan bir Genel Cerraha başvurmak olmalıdır.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.kabizlikvekanser.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1