Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid ve anal fissür ameliyatı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid ve anal fissür ameliyatı
*
Hemoroid ve anal fissür ameliyatı 14 Yıl, 11 Ay önce  
merhaba ben merve 20 yaşındayım..ben de 5 ay öncesine kadar hemoroit demişti dr.um ama ilaç tedavisiyle falan ayakta durmaya çalışıyordum. şimdi ise anal fissür ameliyatı olmam gerektığini söylüyor dr.a ilaç tedavisi ile olmaz mı diye sorduğum da olmaz dedi..ameliyatın başarısızlık oranının çok düşük olduğu söyleniyor.. benim de korkularım var anal fissür ameliyatından sonra istem dışı gaz kaçırma olabiliryormuş.???.. sizce olmalımıyım teşekkürler...
Misafir34 (Ziyaretçi)

Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid ve anal fissür ameliyatı 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Anal fissur ameliyatı sonrasında gaz kaçırma olabilen komplikasyonlardan bir tanesidir. Genellikle, bu komplikasyon 65 yaş üzerinde olan yaşlı hstalarda görülmektedir.
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın

Cvp:Hemoroid ve anal fissür ameliyatı 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Mrb ben de 20 yaşındayım ve kronik fissür var bende de bayadan beri devam eden birşey. Hiçbir sıkıntım yok şu anda ağrı vs. falan... Arada kaşıntım oluyo. Uzun zamandır olduğu için 10 cm. falan vardır ve tedavi ettirmediğim için de 2. si belirmeye başladı ameliyat olmaktan çok korkuyorum bana biraz bilgi verir misiniz bu konuda ve eğer varsa ameliyat videoları falan yardımcı olursanız sevinirimm
nil89 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph

Cvp:Hemoroid ve anal fissür ameliyatı 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, sizde olan sorunun anal fissür veya makatta çatlak olduğundan emin olmak gerekir. Geçen sene anal fissür sorununuz olabilir ama şu andaki muayenenizi tekrarlamak gerekir. Hiçbir zaman anal fissür veya makatta çatlak durumunda 10 cm'lik bir kitle olmaz. Öncelikle muayene olmanız gerekli bence. Saygılarımla,
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

EN ÜSTSayfa: 1