Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

çok sancılı bir dönem
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: çok sancılı bir dönem
çok sancılı bir dönem 13 Yıl önce Karma: 0  
Öncelikle bize böyle bir olanağı sundugunuz icin cok tesekkür ederiz.Saygıdeger hocam annem yaklasık 5 ay önce hemoroid ameliyatı oldu doktor cok buyuk bir parca aldıgını söyledi 3 ay boyunca hem kanama hem sancı vardı üstelik tuvalete cıkamıyodu cıktıgında ise cok kücük halde dıskı cıkarabiliyodu yaklasık 1 ay önce baska bir doktora gittik daralma ve catlak var dedi genişletme ameliyatı oldu ve simdi hic bir degisme yok yassı bicimde dıskı geliyor kanama var ve cok sancılı gunler geciriyor hergun aglıyor doktor bey lütfen yardımcı olun napacagımızı sasırdık elimiz kolumuz baglı suan üniversitede okuyorum inanın okadar kafaya takmaktan uyku uyuyamıyorum ders calısamıyorum simdiden tesekkür ederim saygılarımla.
salih yalçın (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:çok sancılı bir dönem 13 Yıl önce Karma: 1  
Geçmiş olsun. Annenizin önce hemoroid hastalığı nedeniyle bir ameliyat geçirdiği ve ardından makatta daralma (anal stenoz?) ve makat çatlağı (anal fissür) tanısı ile farklı bir cerrahta ikinci bir ameliyat geçirdiği anlaşılıyor. Kısa bir zaman aralığında gerçekleştirilen bu tür girişimler sonrasında, annenizin yoğun yakınmaları olması gayet normal. Kendisinin bağırsak cerrahisi (kolorektal cerrahi veya proktoloji) alanında hizmet veren bir Genel Cerrah’a muayene olması yararlı olacaktır.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1