Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anal bölgede Memecik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anal bölgede Memecik
Anal bölgede Memecik 12 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Korhan bey merhabalar :

Ben Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin de yaşıyorum. 2009 krizinde bir iflas hadisesinden sonra sanırım sıkıntı sitres ve bu bağlı kabızlık vb. gibi rahatsızlıklar geçirdim.

İlk zamanlar anal bölgede bir memecik şeklinde belirdi ama sonra kayboldu kendiliğinden önemsemedim.

Sonraları birkaç tane çıktığını hissettim ama hemoroit hastalarında görünen ağrıma , kanama gibi etkileri yoktu. İçinde bulunduğum o zamanki maddi ve psikolojik durum nedeniyle pek önemsemedim daha doğrusu ilgilenemedim.

Giderek bu memecikler içi kan dolu sarkmalara neden olmaya başladı cilt üzerinde ve şu an anal bölgenin etrafını sarmış durumda. Son günlerde kanama ve ağrı yapmaya da başladı.

Ağrı yapan memeciği elimle dokunarak buluyorum ve patlatmak zorunda kalıyorum içinde bulunan kan birikintisi akınca rahatlıyorum.

Ama bunun bir çözüm olmayacağının da bilinci içerisindeyim.

Tv programlarında ve internet sitenizde yapmış olduğunuz hemoroit tedavi yöntemlerini izledim ve size başvurmaya karar verdim.

Şu an yaşantımı kuzey Kıbrıs ta sürdürdüğüm için önce sizinle iletişime geçip sizin yorumlarınıza göre hareket etmek istedim. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olucam.

Saygılarımla…
ttoprak (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anal bölgede Memecik 12 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Geçmiş olsun, kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html), makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) ve makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) gibi yakınmalarınız var. Bu tür yakınmalar tabii ki hemoroid varlığında olabilir, ancak ilgili linklerde detaylı olarak açıklandığı üzere pek çok hastalık varlığında da görülebilir. Bu nedenle, öncelikle sizin muayene olmanız esastır. Maalesef sanal ortamda tanı koyabilmem mümkün değil, tanınınız muayene ve tetkiklerin sonucuna göre ve tedaviniz de ona bağlı olarak düzenlenir. Benim KKTC’den Girne, Lefkoşa ve Magosa’dan çok sayıda hastam var sizin gibi. Geçmişler olsun.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1