Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Basur maliyeti ne kadar?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Basur maliyeti ne kadar?
Basur maliyeti ne kadar? 12 Yıl, 2 Ay önce Karma: 1  
Mrb benim basur problemim var 2 haftadan beri dışarıda fitillere idare etmeye çalışıyorum ama sırt ağrısı çok yapıyor daha fazla dayanamıyacağım,hocam sizinle daha önce longo ile ameliyat için yazışmış bilgi almıştım dr araştıracak zamanımda olmanı ve basurla ilgili ameliyat olan arkadaşlar tekrarladıgını söylüyorlar bende çok korkuyorum en sağlıklı ameliyat hangisi ise onu olmak istiyorum ameliyat iyi yapılmadığı taktirde tuvaletini kaçıranlar varmış riske atmak istemiyorum,size gelmek istiyorum sizin ameliyatımı yapmanızı istiyorum ssk çalıştığınız hastanede geçiyor mu bana maliyeti ne kadar olur, affınıza sığınıyorum maliyetini soruyorum hazırlıklı gelmek istiyorum, durumum acil,şimdiden teşekkür ederim saygılar.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Basur maliyeti ne kadar? 12 Yıl, 2 Ay önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun, bir önceki sorunuza verdiğim yanıtta da (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...=14&id=2468#2468) açıkladığım gibi, muayene edilmeyen hiçbir hastaya, farklı bir hekimin tanısı üzerinden tanı konulamaz, doğrulanamaz veya fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Örneğin ameliyat kararı alınan bir hasta için, ameliyata gerek duyulmayabilir veya bu durumun tersi de olabilir. Bu nedenle, öncelikle muayene olmanız yararlı olur ve muayenenin de hekimlik sanatının temel taşı olduğunu bilmenizde yarar vardır. Ekibimizin SGK, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması bulunmamaktadır. Ayrıca, bu ameliyatı devlet hastaneleri ve devlete ait Tıp Fakülteleri’nde ücretsiz olarak yaptırabilme olanağınız olduğunu hatırlatmamda yarar var. Acil şifa dileğiyle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 12/04/2013 15:44 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1