Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid ameliyatı sonrası akıntı.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid ameliyatı sonrası akıntı.
Hemoroid ameliyatı sonrası akıntı. 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
19 haziranda lazer hemoroid ameliyatı oldum.Önceleri ağrıdan ,acıdan doktor doktor gezdim.Yaralrım iyileşti tuvalete ağrısız çıkabilmeye başladım.Yalnız bazı günler hiç tuvalete çıkamıyorum, bazı günlerde de devamlı tuvalette büyük abdeste çıkıyorum. Tüm gün boyunca neredeyse. Bu tuvalete çıktığım günlerde , tuvaletten sonra günlük işimdwe gücümdeyken devamlı sulu kaka kokulu afedersiniz sulu kaka geliyor. Devamlı orkidle dolaşıyorum.Çok bunalımdayım , bu şekilde yıllarca geçmeyen kişiler duyuyorum. Bunun tedavisi var mıdır? Varsa tedavi olmak istiyorum. Tedavisinin olmadığı söyleniyor. Kliniğinize gelsem Anoskopi yaptırsam sinirlerimin, kaslarımın durumu anlaşılabilir mi ? Acil yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.
Feriha (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid ameliyatı sonrası akıntı. 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, hemoroid ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sonrasında sorunlar yaşadığınız anlaşılıyor. Detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) ile makat hastalıklarının birçoğu anlaşılabilir, anoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/anoskopi.html) zaten bu muayenenin bir parçasıdır. Makat kaslarında herhangi bir hasar durumu kendisini gaz ve dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-inkontinensi.html) ile belli eder ve kasların durumu hakkında anoskopi tetkiki ile fikir edinilemez, burada ilk olarak anal manometri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ektal-manometri.html) tetkiki ile araştırmaya başlamak gerekir. Kliniğimizde tüm bu tetkikler yapılmaktadır, ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1