Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroide ameliyatsız bi çare:((
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroide ameliyatsız bi çare:((
Hemoroide ameliyatsız bi çare:(( 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Mrh.Korhan bey...Ben daha önce 3 genel cerraha muayene oldum.Söylediklerine göre 3.derece iç hemoroid,dış hemoroid ve çatlağım var ve tek çaresinin ameliyat olacağını ilaçlarla sadece ameliyat sürecini ertelemiş olacağımı ve durumum için amliyatsız herhangi bir yöntem olmadığı idi...Ben ameliyatı şu an için hiç istemiyorum nedeni ise 3 yaşında oğlum ve 3 aylık anne sütü ile beslenen bir kızım var...Ameliyat olduğum gün bebeğimi mama ile beslemek zorunda kalacağım için sonrasında anne sütü alıp almayacağı konusunda endişeliyim ve ameliyat riskleride beni ürkütüyor...Doktor doktor gezmekten yoruldum...Aslında bu konuda ümidimi kesmişdim...Ta ki sizi keşfedene kadar...Nette araştırırken sizi gördüm geçmişiniz ve hastalarınızla aranızdaki iletişim beni etkiledi ve ameliyatsız hastalarınızı iyileştirmeniz bana umud oldu...Lütfen söyleyin benide ameliyatsız iyileştirebilirmisiniz...Biliyorum muayene etmeden net bir şey demeniz güç...Ancak yıllardır tecrübelisiniz ve az çok yazdıklarımdan olumlu ya da olumsuz cvp verebilirsiniz...Daha önce hiç 3. yada 4.derecede hemoroid ve çatlağı ameliyatsız kesin çözümle tedavi ettinizmi?Yeterki umud ışığım olun Fizana deyin gelirim canım çok yanıyor artık...
11cmax (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 30/10/2014 15:18 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroide ameliyatsız bi çare:(( 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, öncelikle mesajınızdan benim tüm hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) ve makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) olgularını ameliyatsız olarak iyileştirdiğim şeklinde bir kanıya varmışsınız ki, bu maalesef doğru değil. Birinci ve ikinci derecedeki hemoroid olgularında (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur-icin-ameliyatsiz-tedavi-yontemleri.html) ve makat çatlağı olgularının (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) yaklaşık % 90’ında ameliyatsız tedavi etkilidir. Ancak, üçüncü ve dördüncü derecede hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) olgularında çözüm ameliyattır. Ancak, bu derecelendirmeler sanal ortamda ve mesaja yanıt olarak yapılamaz. Bu nedenle, hekimlik sanatının en önemli ögesi muayenedir. Bazı durumlarda ameliyat gerekmediği açıklanan hastalara ameliyat önermemiz gerekirken, bazı ameliyat önerilmiş hastaları da ameliyatsız olarak tedavi edebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 30/10/2014 15:18 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Hemoroide ameliyatsız bi çare:(( 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
...tv kanalında konuk olduğunuzda 1.2.ve 3.derecede hemoroidi lazerle ameliyatsız tedavi edebileceğinizi vurgulamıştınız ve bu cümleniz bana umud olmuştu ((muayene konusunda sonuna kadar haklısınız bana nişantaşı yollarıda görünüyor anlaşılan:))
11cmax (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Son Düzenleme: 30/10/2014 15:20 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Hemoroide ameliyatsız bi çare:(( 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Ameliyatsız tedavi aslen birinci ve ikinci derecede hemoroidlerde ve nadiren üçüncü derecede hemoroidlerde uygulanır. Bu durum infrared koagülasyon (www.hemoroiduzmani.com/131/cerrahi-disi-...red-koagulasyon.html) konusunda da üçüncü derecede hemoroidler için uygulanabilir şeklinde belirtilmiştir. Tekrar ve özellikle belirtmek isterimki, sanal ortamda hemoroid derecesi tartışması yapılamaz, tedavi kararı muayeneyi takiben verilir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 30/10/2014 15:20 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1