Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid
Hemoroid 11 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Merhaba,23 yaşındayım,Bursa'da yaşıyorum.5 gün önce makat ağrısı problemi yaşamaya başladım ancak ertesi gün ağrı hafiflemesine rağmen yine de bir genel cerrahi bölümüne muayene olmak istedim.Hemoroid teşhisi koyuldu, ancak ameliyat olcak kadar büyük olmadığı söylendi.İlaç olarak ................ fitil, ................ krem ve .................... adında bir hap verildi.3 gündür bu ilaçları kullanıyorum ancak zaman zaman kaşınmayla beraber makatta bir yanma hissi oluyor.Aynı zamanda akıntı olduğunu da düşünüyorum ancak bu akıntı sümüksü bir sıvı değil.Tuvalet kağıdını sürttüğümde bir ıslaklık olmuyor sadece kötü kokuyor.Teşhis elle muayenden sonra konuldu anoskop veya rektoskop yapılmadı.Yakında 5 aylığına yurt dışına çıkacağım ve orada istenmedik bir durumla karşılaşmak istemiyorum.Belirtilerden hemoroid olduğumu söyleyebilir misiniz ? Yoksa daha donanımlı bir hastanede anoskop veya rektoskop mu yaptırmalıyım ? Teşekkürler.
tanis9090 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 06/01/2013 13:28 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid 11 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Bu forumun amacı üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, hiçbir zaman sanal ortamda hastalara tanı koymak veya tedavi yöntemleri önermek değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altında olan hastalara sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği veya sonuçları, bir tedavi veya ilacın gerekliliği yada etkinliği gibi konularda yorum yapmıyorum. Lütfen tedavinizi yürütmekte olan meslektaşıma veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm meliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1