Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

35 senedir çekiyorum
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: 35 senedir çekiyorum
35 senedir çekiyorum 10 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
merhabalar dr bey,ben 35 senedir hemoroid rahatsızlığı çekmekteyim.hastalığım son 4. aşamada.ameliyat olamya herzman korktum bu yüzden hep erteledim. bu gün tv programında sizi seyrettim bende güven oluşturdunuz ama bu işin sizdeki imkanları nasılsdır bilgi edinmek isterim.ben izmirde ikamet etmekteyim.net kararımı aldıktan sonra ne şekilde ve nasıl gerçekleştirebilirsiniz bu operasyonu ve olacak maliyetinide öğrenmek isterim.cevabınızı aldıktan sonra uygun olursa en kısa zmanda randavu alıp detayları konuşmak isterim.şunu belirtmek isterim ben ssk emeklisi eşiyim ve çok acı çekiyorum.bana yardımcı olursanız çok sevinirim.iyi günler dilerim..
serraber (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:35 senedir çekiyorum 10 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, muayene ücretini randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayarak öğrenmeniz mümkündür. Ancak, muayene edilmeyen hiçbir hastaya, hastanın şüphesi yada farklı bir hekimin tanısı üzerinden tanı konulamaz, doğrulanamaz veya girişim yada ameliyatlar ile ilgili fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Bu nedenle, size fikir veya bilgi verebilmek için, hekimlik sanatının temel taşı olan muayeneden geçmeniz gerekir. Ekibimizin SGK, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması bulunmamaktadır.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1