Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hemoroid memesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hemoroid memesi
hemoroid memesi 10 Yıl, 12 Ay önce Karma: 0  
merhabalar doktor bey, benim size hemoroidle ilgili bi sorum olacak, genelde kabızlık problemi yaşayan biriyim. her sabah tuvalete çıkıyorum aslında ama, ıkınarak ve az miktarda tuvaletimi yapıyorum. nadiren çok ıkınma sonrası çok az miktarda kan oluyo. bu aralar işimden dolayı sürekli masa başında oturuyorum. 1 hafta önce makatımın dış tarafına sarkmış, bezelye büyüklüğünde pembe yumuşak bi doku farkettim. sizin hemoroidle ilgili bilgi verdiğiniz sayfanızın sonunda bulunan resimlerden 14. süne çok benziyo. henüz hiç bir şikayetim yok ağrı, kanama, kaşıntı vs. gibi. 5 haftalık bir gebeliğimde var şu anda. sizce nasıl bir tedavi yöntemi uygulamalıyım, gebeliğime herhangi bi zararı olur mu?
eliff (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hemoroid memesi 10 Yıl, 12 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html) ve dışkılama güçlüğü (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskilama-guclugu.html) gibi yakınmalarınız var. Gebelikte sindirim sistemi değişikliklerine (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/gebelikt...-degisiklikleri.html) bağlı olarak şüphelendiğiniz gibi % 10-15 oranında hemoroid (www.hemoroiduzmani.com/223/hemoroid-ile-...elikte-hemoroid.html) ve makat çatlağı (www.hemoroiduzmani.com/224/hemoroid-ile-...e-makat-catlagi.html) gelişebilir. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda, herhangi bir tetkik, ilaç yada tedavi yöntemi önermiyorum. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız gerekir. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1