Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hemoroid ve çatlak
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hemoroid ve çatlak
hemoroid ve çatlak 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Korhan Bey merhaba,
Benim ikinci doğumdan sonra artan bir Hemoroid ve çatlak problemim var ayrıca yaklaşık 2-3 yıl önce yüksek ateş ve ağrı ile Medical park hastanesi genel cerrahi bölümüne gittiğimde kan pıhtısı olduğunu söylediler ve kirli kanı temizlemek için müdahale de bulundular geçici bir tedavi oldu.Şimdide Ramazan ayı nedeni ile çok susuz kaldığımdan dolayı hemoroit arttı ve dışarı doğru biri büyük diğeri ufak iki meme oluştu ayrıca yürüdükçe içeride jilet hissi veren bir ağrım var ben bu ağrılardan ve görüntüden kurtulmak istiyorum.Sizi doktorum programında takip ettim ve yorumlar ile size ulaştım şuan çalışmıyorum o yüzden muayne ücreti ve ameliyatın ne kadara mal olacağını sizden öğrenmek istiyorum eşim tarafından sadece özel sigortam var.Konu hususunda bilgilerinizi rica ederim .
Saygılarımla
76690010 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hemoroid ve çatlak 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, muayene ücretini randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayarak öğrenmeniz mümkündür. Ancak, muayene edilmeyen hiçbir hastaya, hastanın şüphesi yada farklı bir hekimin tanısı üzerinden tanı konulamaz, doğrulanamaz veya girişim yada ameliyatlar ile ilgili fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Bu nedenle, size fikir veya bilgi verebilmek için, hekimlik sanatının temel taşı olan muayeneden geçmeniz gerekir. Ekibimizin SGK, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması bulunmamaktadır.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1