Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

hemoroid ( lütfen yardım efendim )
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hemoroid ( lütfen yardım efendim )
hemoroid ( lütfen yardım efendim ) 10 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Merhaba efendim, sorunuma başlamadan önce son 1 aydır sizi araştırıyor ve sizi okudukça dinledikçe bana umut olduğunuzu söylemek isterim.. Efendim ben 2012 yılının ocak ayında hamile kaldım ve hamileliğimin 3 ayından itibaren kabızlık,bağırsak ağrıları vs.. şikayetlerle doğuma kadar ki erken doğuma da sebebiyet vermesinin ardından bazen kanamalı bazen ciddi ağrılı bazen de sorunsuz şekillerde geçirdim.. ancak doğumdan 1 hafta sonra (sezeryan ile doğum ) tromboze hemoroid şikayetimle 06.10.2013 tarihinde ................... araştırma hastanesine başvurdum.. ancak orda bana anal fissür tanısı konulup bu sebeple lokal anestezi yöntemiyle ameliyat edildim,ameliyat sırasında fark ettikleri tromboze olmuş kan boşaltıldı ve çatlağımın alındığı söylendi,2 gün içinde beyine vuran o acılardan kurtuldum.. ancak yaklaşık 1 ay önce yani ameliyatın akabininde makatta ciddi şişlik,ağrı,sivilce tarzı ufak şişlikler,morarma vsss. ve tabiki makatın da ilerisinde sarkmış et parçası gibi bir parça hissetim bazen dışarı çıkacakmış gibi olması bununla beraber sarı bazen kahverengi gibi yapışkan türü akıntıların olması ile affınıza sığınarak dışkıyı tam yapamamaya kadar ciddi sorunlar yaşıyorum..sürekli gereksiz boş gaz,karın ağırısı,kasık ağırısı gibi ağırılar da beraberinde var.. .................... fitil ve kremi kullanıyorum aylardır,ancak faydasını gördüğümü söyleyemem..3 aylık bebeğim var ve emziriyorum.. ön bilgi olarak kıymetli bilgilerinizle beni aydınlatırsanız size ulaşabilene kadar teselli eder.. öte yandan son olarak çocuğumu emziriyorum bu durumum çocuğuma da zarar verir mi ? 25 yaşındayım bayanım ve türkiyenin bir ucunda yaşıyorum bebeğim çok küçük olduğu için size ulaşamıyorum ne olursunuz size nacizane derdimi anlatabildiğim kadarıyla beni aydınlatır yol gösterirseniz çok memnun olurum herşey için teşekkürler...
ozer69 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 14/12/2013 11:23 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:hemoroid ( lütfen yardım efendim ) 10 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Yaşadığınız ilde bulunan Tıp Fakültesi’nde görev yapan ve bu konuda deneyimli birçok meslektaşım mevcuttur. Bu nedenle, bana muayene için başvurma zahmetine girmenize hiç gerek yok ve sizin de belirttiğiniz gibi Taviloglu.com sitesindeki detaylı bilgiler ve DrTaviloglu.tv sitesindeki videolar, bize ulaşması güç olan il dışı ve özellikle de yurt dışında yaşayan kişilere bilgilendirme amaçlı yardımcı olmaktadır. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorularla ilgili yorum yapmıyorum. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1