Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Bağırsak kısalması ishal ve basur.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Bağırsak kısalması ishal ve basur.
Bağırsak kısalması ishal ve basur. 6 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
.
kaza sonucu 80 cm ınce bagırsağım alındı buna bağlı olarak hap kullanmama rağmen hergün ishalim var. soğuk memleketteyım ve ıshalım az kesılıyor sık devam edıyor. Anal bölgede catlak oluştu ne uyuyabılıyorum ne oturabılıyorum nede iş yapabiliyorum kanamalrda oluyor. ishalim kesilse ağrılarım azalıyor fakat ıshalede çözüm bulamıyorum. hocam cok buyuk sıkıntım var doktorlar ılaç verıp yolluyorlar yardım edın . Yasımız genç size ihtiyacımız var Allah rızası ıcın yardımcı olun.
orhanpala (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 31/05/2017 13:57 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Bağırsak kısalması ishal ve basur. 6 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Geçmişte bir kaza sonucunda ince bağırsağınızın belirli bir bölümünün alındığını ve buna bağlı ishal sorunununuzun olduğunu ve sonuçta makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) geliştiğini belirtmiş ve ekibimizden öneri talebinde bulunmuşsunuz. Öncelikle, ince bağırsaktan 80 cm alınmış olmasının, bizim kısa bağırsak olarak adlandırdığımız duruma neden olması beklenmez. Ancak, burada istisna ince bağırsağın son kısmının (terminal ileum) alınmış olmasıdır. Bu durum yağ emiliminin bozulmasına, dışkılama sayısının artmasına, dışkıda tam olarak sindirilmemiş, gıda artıklarının görülmesine neden olur. Bu duruma makat bölgesinde tahrişe veya pişiğe (anal dermatit), makat çatlağına (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), vb. sorunlara neden olabilir. Yakınmanız için size sanal ortamda bir tedavi önerisinde bulunabilmemiz maalesef mümkün değil. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 07/06/2017 15:33 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Bağırsak kısalması ishal ve basur. 6 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Sevgili hocam aradim gorustum bilgi aldim calisanlaranizdan. Emilimin azalmsi ciğ atilmasi mevcut evet. Ben ishale cozum bulamiyorum bari fissure bulmam lazim. Benim korkum ishal devam ettigi surece basur ameliyati olsam yine tekrarlamazmi tesekkurler.
orhanpala (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:Bağırsak kısalması ishal ve basur. 6 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Tekrar geçmiş olsun. Mevcut sorunuzun cevabını ancak sizi muayene edecek olan hekimden alabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 31/05/2017 23:20 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1