Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

bagırsak,hemoroid ve kronik prostatit belirtileri
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: bagırsak,hemoroid ve kronik prostatit belirtileri
bagırsak,hemoroid ve kronik prostatit belirtileri 6 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba sitenizi yeni buldum uzun süredir araştırma yapıyorum.
yaklaşık 4 yıldır sorunlarım var;
hocam benim hastalıgım 4 yıl öncesi başladı bi kadınla ilişkiye girdim 2 ay sonra kabızlıklarım arttı dışkılamada ıkınarak yapıyordum kabızlık olmaya başladı sonrasında 3 ayda belimde agrılar olmaya başladı sporu bıraktım peniste batmalar meydana geldi penis başında acıma,batma,yanma baş gösterdi tabiki üroloji uzamnalarına gittim hemoroid olustu kücük kücük 1-2 tane acıyordu. urolojide gitmedigim doktor kalmadı psikolojik dediler tahliller temizdi.bi doktor prostat sıvısında lokosit kontrolu yaptı 10-12 lokosit cıktı prostatitsin dedi tedaviler yaptı hap,igne ve antibiyotikler ama bir türlü iyileşme gercekleşmedi. doktorumun birisi bagırsaklarla ve anal bölgedeki rahatsızlıklarda bu problemleri yapabilir dedi. hocam benim sorunlarım;
makatta kasıntı oluyor. bazen yanma batma tuvalet hissi oluşuyor ama gaz geliyor sürekli karnımda agrılar oluşuyor gaz olunca. bazen tuvaletim oluyor ıkınıyorum boşaltamıyorum parmagımla anüse girip bastırıyorum rahatca dışkılıyorum sanki içeride birşey kasıyo ve yine birgün tuvalette dışkılama yapamadım parmagımla yardımcı olarak dışkılamayı gercekleştirdim ve dışkıda kücük 6mm civarı beyaz kurt vardı aile hekimi tavsiyesiyle ............................. kullandım bir günde 3 doz.makat gevşeyemiyor gibi. makatım da bazen tuvalet hissi oluşuyor bununla birlikteda testisde hafif agrı oluşuyor arasıra. en büyük problemimde peniste his kaybı(peniste zevk hissi yok),cinsel isteksizlik.Bel mr cok kücük fıtık başlangıcım var denildi ancak hiçbir türlü bu belirtileri yapmayacagını söyledi doktorum. ............................. kullandım ve e vitamini.aşırı yemek yiyorum ve kaslarımda agrılar meydana gelmeye başladı gücsüzlükler ve yorgunluk var bedenimde. makattaki rahatsizlarım arttıgında penis iceri dogru küçülüyor hocam bu sorunların sizin ilgi alanınızla ilgili olabilirmi ? size gelmek istiyorum ama maddiyat zorluyor tavsiyelerinize ihtiyacım var teşkkürler
baran5454 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 16/12/2017 11:46 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:bagırsak,hemoroid ve kronik prostatit belirtileri 6 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızdan prostatit sorunu sonrasında başlayan bel ve penis bölgesi yakınmaları, karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html), dışkının tam boşalmaması (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...tam-bosalmamasi.html) ve makatta kaşınma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) gibi çeşitli yakınmalarınız var. Bu tür sorunların tedavisi, Üroloji Uzmanları ile Genel Cerrahi Uzmanları’nın ortaklaşa çalışmaları ile gerçekleştirilir. Bu nedenle, yaşadığınız ilde veya yakınında yer alan Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi şeklinde sağlık kurumlarına başvurmanız yararlı olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:bagırsak,hemoroid ve kronik prostatit belirtileri 6 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Hocam size gelsem teşhis ve tedavide yardımcı olurmusunuz ? İş yerbinizde kart geciyormu ?
baran5454 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:bagırsak,hemoroid ve kronik prostatit belirtileri 6 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Burada ödeme şekli veya olayın ekonomik boyutu değil önemli olan. Tekrarlamakta yarar var, sizin yaşadığınız ilde veya yakınında yer alan Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi şeklinde sağlık kurumlarına başvurmanız yararlı olur.

Buna rağmen, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji’den yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

EN ÜSTSayfa: 1