Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Neolazer Uygulaması
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Neolazer Uygulaması
Neolazer Uygulaması 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar. Henüz size muayene olabilme imkanına sahip olamadım. Bugün 2 tane genel cerraha muayene oldum. İkisi de 3.evre ile 4.evre arasında basurlarım olduğunu söyledi. İki hekim bey de tedavi olarak Lastikle boğma ve irc uygulaması ön gördü. Pazartesi günü de neolazerle tedavi yapan iki hekim beyden randevu aldım. Benim size sormak istediğim siz neolazer ile tedavi gerçekleştiriyor musunuz? Hayırsa, kullandığınız lazer yöntemi mevcut mudur? Mevcutsa, hangi lazeri kullanıyorsunuz? Ben siz değerli hekimlerimizin kullandığı cerrahi aletleri bizzat üreticilerinin ve Türkiye distribütörlerinin sitelerinden inceleyerek bilgi edinmeye çalışıyorum. Son olarak sizin 3. ve 4.evre arası basurlar için yukarıda sayılan yöntemler harici bir yönlendirmeniz mümkün olur mu? Teşekkür ederim.
Erdemm (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Neolazer Uygulaması 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz lazer teknolojisini uzun yıllardan beri hastalarımıza uygulamaktayız. Teknolojileri web sitelerinden inceleyerek, az da olsa bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak, hastayı teknoloji değil, cerrah tedavi edeceğinden, cerrahın tüm tekniklere hakimiyeti ve hepsini eşit düzeyde kullanabilmesi önemlidir. Foruma üye olurken açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısı üzerinden, bir tetkikin, ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği yada etkinliği, tercih edilecek ameliyat yöntemi gibi konularda yorum veya ön görüşme yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Şayet ikinci görüş almak için, sadece kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji’den yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 23/08/2018 18:03 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1