Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Basur ameliyat sonrası ödem oluşumu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Basur ameliyat sonrası ödem oluşumu
Basur ameliyat sonrası ödem oluşumu 5 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Hocam 45 gün önce hemoroid ameliyatı oldum. makatımın etrafındaki şişlikler geçmedi doktorum ödem dedi beni rahatsız ediyor.otururken(karıncılanma,azıcık ağrı, makat etrafı yanar gibi ,çevreleyen bir şey var gibi, elime şişlikler geliyor. Doktorum bu sorunlarıma çare bulamadı.Başka bir doktora gittim oda herşey normal dedi bir kaç yerde kan pıhtısı var dedi. İğneyle patlattı. Ama ben bir faydasını göremedim. Herşey normalde ben niye oturamıyorum rahat anlayamadım.Bence bu şişlikler beni rahatsız ediyor gibi. Makat çevresinde sıkıntım yoğunlaştı.Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
orcemus (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 15/08/2018 11:30 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Basur ameliyat sonrası ödem oluşumu 5 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Mesajınızda, hemoroid ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sonrasında sorunlar yaşadığınızı belirtmişsiniz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır. Bu forumun amacı sanal ortamda hastalara mesaj, fotoğraf veya video görüntüsü üzerinden tanı koymak veya tedavi yöntemleri önermek değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir.

Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji’den yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1