Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Doğumdan sonra Hemoroid oldum
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Doğumdan sonra Hemoroid oldum
Doğumdan sonra Hemoroid oldum 3 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba, gebeliğimin başından beri kabızım. Doğumdan sonra Hemoroid oldum şuan küçük tırnağım kadar dışkı sonrasında çıkıntı oluyor ve sonra kendi geciyor. İttirmeyi denedim biraz ağrılı ve işe yaramamış zaten.Doktora acile gittim ve emzirdiğim için bana ilaç ya da krem veremeyeceğini sıcak suya oturmam gerektiğini söyledi. Eşim, Mentollu at kestaneli balzamı almış onu kullanmam söylüyor ancak ben mentollü olduğundan dolayı emin olamadım bir zararı olur mu ya da ne yapabilirim. Lütfen yardımcı olun.
dilanercan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Doğumdan sonra Hemoroid oldum 3 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, bebeğiniz hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Lohusa veya emziren annelerde, % 10-15 oranında hemoroid sorununa rastlanır. Hamilelik döneminde büyüyen bebeğin basısı, kusmalar ve hormonal değişiklikler nedeniyle, bağırsak hareketleri zayıflar ve hemoroid oluşumuna eğilim artar. Emziren anneler için hem ameliyatsız (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...davi-yontemleri.html), hem de ameliyatlı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) hemoroid tedavileri uygulanmaktadır. Ancak benzer yakınmalar; makat apsesi ve makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), vb. pek çok hastalıkta da olabilmektedir.

Muayene edilmeyen bir hastaya, bir mesaj, fotoğraf, video, vb. yöntemlerle sanal ortamda, herhangi bir diyet, tetkik, ilaç yada tedavi yönteminin önerilmesi veya onaylanması uygun değildir ve kanunla yasaklanmıştır. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının
ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/12/2020 15:00 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1