Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kabızlık ve tuvalet kağıdında kan
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kabızlık ve tuvalet kağıdında kan
Kabızlık ve tuvalet kağıdında kan 9 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Değerli hocam,

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

33 yaşında ve Erkeğim. 7 ay önce kabızlık sebebi ile biraz fazla ıkınma yaptım. Bu sebeple ihtiyaç sonrası biraz acıma hissettim. Sonrasında yanma ve kaşıntı oluştu. .................................... krem ve .................................... krem verdi. 1 hafta kadar kullandım ve şikayetlerim geçti. zaman zaman da ama sürekli değil, çok küçük nokta halinde tuvalet kağıdında kan görüyorum. Geçen hafta yine zorladığım için olabilir ağrı oldu. Oturduğumda ağrı hissettim. Yürürken de daha sakin yürüdüm. Aynı kremleri kullanıyorum.

Hocam Allah korusun bağırsak kanseri olurum diye çok korkuyorum. Ağustos ayında gaitada gizli kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Sizce yeterli olur mu ? onun haricinde önereceğiniz krem veya ilaç var mıdır ?

Tekrar teşekkürler.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kabızlık ve tuvalet kağıdında kan 9 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), dışkılama sonrasında makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) ve makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) gibi yakınmalarınız var. Bu tür bir görüş bildirebilmek için, sorununuzu tam olarak anlamak gerekir ve bunun için ise, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmak esastır. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1