Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat darlığı ameliyatı maliyeti
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat darlığı ameliyatı maliyeti
Makat darlığı ameliyatı maliyeti 7 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
HocAm ben yaklaşık olarak 10 yıl önce Hemoroid ameliyatı oldum zaman zaman diskimin inceledigini fark ettim daha sonra yaklaşık olarak ayda bir kanamalı makat catlagi ile tanıştım bunun üzerine botox la tedavi olmaya karar verdim gittiğim doktor ameliyatının yanlış yapıldığını buna bağlı olarak da makat darlığına yakalandığımi söyledi yaptığı botox 2 hafta oldu ve kanamalı diski yapmaya devam ediyorum ne yapmalıyım lütfen bilgilendirirseniz.birde makat darlığı ameliyatı kaça mal olur.
deniz24 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 04/01/2017 15:12 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat darlığı ameliyatı maliyeti 7 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda 10 yıl önce hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) nedeni ile ameliyat geçirdiğinizi ve zaman içinde dışkıda incelme (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskida-incelme.html) yakınmanızın başladığını belirtmişsiniz. İki hafta önce bir meslektaşımızın sizde makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) ve makat darlığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-darligi.html) olduğunu belirleyip, Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) uyguladığını eklemişsiniz. Bu süreçte ekibimizin önerilerini talep etmiş ve makat darlığı ameliyatının (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-darligi.html) maliyetini öğrenmek istemişsiniz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda bir girişim sonrasındaki sorularla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen sorularınızı, tetkik ve tedavinizi gerçekleştiren meslektaşımıza yöneltiniz. muayene edilmeyen hiçbir hastaya, hastanın şüphesi yada farklı bir hekimin tanısı üzerinden tanı konulamaz, doğrulanamaz veya girişim yada ameliyat ile ilgili fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Bu nedenle, size fikir veya bilgi verebilmek için, hekimlik sanatının temel taşı olan muayeneden geçmeniz gerekir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’in, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 04/01/2017 15:15 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1