Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

rektosel şüphesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: rektosel şüphesi
rektosel şüphesi 7 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Hocam sizinle daha öncede konuşmuştuk.En son gittiğim doktorum rektoselden şüphelendi.Dışkılamada güçlük,vajinada dolgunluk,parmakla itme,yarım kalması gibi şikayetlerim cok fazla.Doktorumda parmak ile sanki var dedi.Ancak test yaptıracak bir hastane bulamadım.Üniversitelerde yapılır mı?Yoksa şehir dışında bir yerlere gideceğim.Yasim 18.Bu durum beni çok etkiliyor.Bu yaşta ameliyat olabilir mi?Üniveristeye gitmeden iyileşmek istiyorum.Beslenme ile düzeltemiyorum.Her tuvalette parmakla müdahale ediyorum.Bir türlü normale dönemiyorum nolur yardım edin.Teşekkürler.
senan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:rektosel şüphesi 7 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Tekrar geçmiş olsun. Daha önce benzer bir sorunuzu (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...catid=23&id=5926) yanıtlamıştık. Bu süreçte bir hekime muayene olmanız çok sevindirici. Diğer forum takipçilerimizin yanlış anlamamaları açıcından ‘’sizinle daha öncede konuşmuştuk’’ ifadenize açıklık getirmemizde yarar var, zira ekibimiz yoğun hasta akışımız ve her gün 100’ün üzerinde telefon aldığımız için, ekibimiz muayene edilmeyen hastalar ile telefon veya sanal ortamda ön görüşme yapmamaktadır. Buradaki ‘’konuşmak’’ ifadeniz ile kast ettiğiniz, sanırız daha önceki forumdaki mesajınızın yanıtlanmış olması gerek. Sizde bulunan rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html) şüphesine gelince, bu durumu yakınınızdaki bir Tıp Fakültesi’ne başvurarak açıklığa kavuşturabilmeniz mümkündür. Acil şifa dileğimizle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 07/01/2017 17:21 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:rektosel şüphesi 7 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Tabi konuşmaktan kastım daha önce size yine bu forumda sorduğum bir kaç soruyu cevaplamanızdı.Merak ettiğim tıp fakültelerinde defekografi çekilip çekilmediğiydi bunu da cevapladığınız için teşekkür ederim.
senan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1