Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kabızlık, karın ağrısı ve karın şişliği
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kabızlık, karın ağrısı ve karın şişliği
Kabızlık, karın ağrısı ve karın şişliği 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 1  
Hocam ben kabizlik cekiyorum ve tuvalet ihtiyacimi yapcagim zaman aşiri bi halsizlik karin agrisi karin şişligi yaşiyorum nefes darligi terleme oluyor yaptiktan sonra şikayetlerim devam ediyor bir saat kadar sonra duzeliyorum bunun icin bir oneriniz varmi
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kabızlık, karın ağrısı ve karın şişliği 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Mesajınızda belirtiğiniz kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html) ve karın şişkinliği (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-siskinligi.html) gibi yakınmalarınız: huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), divertiküler bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...kuler-hastaligi.html), kısmi bağırsak tıkanıklığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-dugumlenmesi.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), vb. değişik nedenlerle olabilir. Sizin bir İç Hastalıkları (Gastroenteroloji) Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1