Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

ameliyat sonrasi dışkilama hissetmeme ve kabizlik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: ameliyat sonrasi dışkilama hissetmeme ve kabizlik
ameliyat sonrasi dışkilama hissetmeme ve kabizlik 3 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
mrb hocam 2019 da agiz kokusu sebebiyle yapilan tetkikte bademcik ameliyati denildi ve oldum ancak ameliyat oncesi 1 ay 1000mg lik ve 500 mg 2 ayri antibiyotik ameliyat sonrasida yine 1000mg antibiyotikler kullandim 37 yasima kadar hiv kabizlik v.b bir sey yasamdim ama.ameliyat sonrasi tuvalete cikma hissim kayboldu ve kabizlik sorunum basladi doktoruma gittim probiyotik yazdi 3 ay kulamdim ama fayda etmedi ve dahada kabiz oldum gibi dr onerilerine dikkat ettim fakat kabizligim gecmedi ve tuvalete cikma hissim kayboldu hocam ne yapmam gerekir
umut62 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:ameliyat sonrasi dışkilama hissetmeme ve kabizlik 3 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Dışkılama zorluğu veya güçlüğü: hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı(www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), huzursuz bağırsak sendromu (İBS), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html) anismus veya makatın aşırı kasılması(www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), fekalom, vb. çeşitli nedenlerle görülür. Bu tür bir durumda incelemelere detaylı bir makat muayenesi ile başlanır. Tuvalette uzun süre oturma ve aşırı ıkınma yapma gibi alışkanlıkların, dışkılama zorluğuna yol açtığı bilinmektedir. Sorununuz için bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com 
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com 
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtavilogluwww.twitter.com/DrTaviloglutr.linkedin.com/in/drtavilogluwww.youtube.com/drtavilogluwww.dailymotion.com/hemoroiduzmaniwww.youtube.com/hemoroiduzmaniwww.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 11/03/2021 17:49 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1