Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Merhabalar... Doktor bey be...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Merhabalar... Doktor bey be...
Merhabalar... Doktor bey be... 14 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar...

Doktor bey ben 16 yaşında yoğun kıllı bir öğrenciyim. Sömastr tatilinin ilk günü karneyi aldım ve eve gider gitmez anneme bir şişlik oluştugunu söyledim. O bilgisarda çok oturdugum için felan dedi sonra acaba kıl dönmesi mi dedi.ve ben hemen doktora gitmeyi önerdim ve gittik. Doktor apse yaptıgını fakat apse çok yeni başladıgını söyledi zaten eğer o apse olmasa ben kıl dönmesini anlamazdım zira şişlik sebebiyle gittim ama ne ağrı nede akma vardı doktor şırınga ile apseyi temizledi ve antibiotik felan ilaç yazdı. 2 hafta kullandım ve geçen hafta ameliyat oldum.Şimdi dikişli bi şekildeyim hareketlerimde dikkatlı ve tedirgin davranışlarda bulunuyorum büyük çişimi yaparkende zorlanıyorum.Beni ameliyat yapan doktor ameliyatın mükemmel geçtigi harika bi temizlik yaptıgını söyledi. Ama ben kıllı biri oldugum için acaba bu hastalık diğer aylarda tekrar başlar mı eğer başlarsa ki ben başlıyacagını düşünüyorum.2.ameliyatım lazer tedavi olabilir mi. son bi istek olarak tekrar oluşmaması için yapmam gerekenleri yazar mısınız. 16 yaşındayım .

Sevgilerle...
Abdullah Eroğlu
redanalog (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Size geçmiş olsun, apseleşmiş ... 14 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, apseleşmiş bir kıl dönmesi sorununuz olduğu anlaşılıyor. Akıntı olan bölgeye kara merhem sürmeniz halinde akıntının boşalması kolaylaşacaktır. Ayrıca, düzenli duş almak ve kuyruk sokumu bölgesini düzenli traş etmek sizi büyük ölçüde rahat ettirir, ancak sorun olacaksa çoğu zaman kaçınmak mümkün olmaz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.kildonmesisikayeti.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1