Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Tuvalette agrı sonrasında akıntı oluyor .
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Tuvalette agrı sonrasında akıntı oluyor .
Tuvalette agrı sonrasında akıntı oluyor . 10 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Sayın hocam 1 sene önce aşırı isalle birlikte makatta ağrı ve kanama olmuştu. Sonrasında 4-5 gün bu kanamalar ve ağrı dvam etti. Sonrasında biraz hafifledi. Ama makatta dolgunluk ve akıntı başladı.Ogunlerde sınavlarım olduğu için doktora da gidemedim. Bu akıntı hala devam ediyor.Makatta dolgunluk hissi var tuvalletten çıktıkdan sonra ve gaz çıkardığımda bir akıntı oluşuyor . İlk başlarda tuvalet eziyet gibi geliyordu. Şimdi Aşırı kabız veya isal olmadığımda sıkıntı yok .Ama makatın arka tarafında hep bir şişkinlik var. Makatın uç kısmında meme oluştu yaklasık 2 ay sonra . 3-4 ay sonra da gaz oluşumu basladı. Ben doktora gittiğimde kıl dönmesi dendi ameliyat oldum kıl dönmesi yeri düzeldi ama bu durum hala devam ediyor. Makatın içinde yanmalar mevcut ve makatta açıklık hissi var.Akıntı kahverengi sarımtrak gibi .. Bana yardımcı olursanız sevinirim..
Hastabiri (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 27/06/2013 16:58 tarafından Hastabiri.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Tuvalette agrı sonrasında akıntı oluyor . 10 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Benzer yakınmalarınızı ilettiğiniz bir önceki mesajınızı (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...=19&id=3769#3771) yanıtlamıştım. İshal sonrası başlayan makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html), makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html), makatta dolgunluk hissi, makattan akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html), makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html) yakınmalarınız mevcut ve üç ay önce kıl dönmesi ameliyatı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) olmuşsunuz. Sizin ameliyatınızı gerçekleştiren cerraha tekrar muayene olmanız uygun olur. Tanıda herhangi bir şüpheniz olması halinde, size sanal ortamda tanı konulamaz ve farkjlı bir cerraha muayene olmanız uygun olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1