Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kıl dönmesi nüks etti
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kıl dönmesi nüks etti
Kıl dönmesi nüks etti 8 Yıl önce Karma: 1  
2010 yılında kıl dönmesinden ssk'da ameliyat oldum yarı açık zannedersem hem dikişlerim vardı hemde açık bölge fakat 2013 yılında tekrardan nüksetti doktora gittim ilk ameliyatın iyi yapılmamış olduğunu yeniden ameliyat olmam gerektiği
ilkinden daha zorlu olacağını söyledi ilaç verdi akıntılarım için daha sonradan ben tekrar gitmedim 2015 yılında tekrardan akıntılarım oldu tekrardan başka bir doktora gittim oda ameliyat olmam gerektiğini ama yaşın kırkın üzerinde biraz idare et amliyat gerekmeyebilir 40 yaş üzerinde bu hastalık geriliyor dedi ve akıntılar için bir antibiyotik ver yolladı beni antibiyotiği kullandıktan sonra akıntılarım geçti bir sene çok rahattım şimdi 3 haftadır akıntılar ve ağrı tekrardan başladı acaba ne yapmalıyım sizin yönteminiz bana uygunmu beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. sizin yönteminizi izmir de uygulayan doktor varmı
bu konudada bilgi vermenizi rica ederim.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kıl dönmesi nüks etti 8 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda 6 yıl önce kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) sorunu nedeniyle ameliyat geçirdiğinizi, ancak daha sonra nüks ettiğini yazmışsınız. Kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) sorunu için lazer, gümüş nitrat ve fenol ile ameliyatsız (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesinin-ameliyatsiz-tedavisi.html) ve ameliyatlı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) tedavi yöntemleri mevcuttur. Cerrah seçimi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/cerrah-secimi-nasil-olmali.html) bizzat sizin titiz bir araştırma sonrasında, gerçekleştirmeniz gereken bir konudur. Yaşadığınız ilde Tıp Fakültesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Devlet Hastanesi ve özel sektörde bu sorununuza, ilgili meslektaşlarımız aracılığı ile çözüm bulmanız mümkündür. İstanbul’da yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1