Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: plonidal sinus
plonidal sinus 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Selamlar sayın hocam! Bu güne kadar herhangi bir rahatsızlığım yokken geçen ay kalça bölgemde bir ağrı ile Trabzon da bir meslektaşınıza başvurduğumda plonidal sinus rahatsızlığımın olduğunu ve cerrahi bir müdehale ile sorunun ortadan kalkacağını belirtti. Bununla beraber yaptığım araştırmalarda duruma göre bazı hastalarda gümüş nitrat ya da fenol tedavileri ile ameliyatsız bir müdehale uygulanabildiğini öğrendim. Böyle bir tedavi olup olamayacağımı öğrenmek için size muayene olmak istiyorum ve amaliyatsız tedavi mümkünse tedavi olmak istiyorum. Tabi bununla beraber merak ettiğim şey şudur ki Emekli sandığı güvencem var. Bu uygulamalar emekli sandığı kapsamında yapılabiliyor mu? Tarafıma düşen yaklaşık maliyet hakkında fikir sahibi olmak istiyorum. Bu konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.Saygılarımla.

Tuncay BAYRAM
0(505)5930010
Trabzon
tuncay42bayram (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:plonidal sinus 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Öncelikle, sizde muayene yapmadan, kıl dönmesi sorununuz için ne tür bir tedavi yapılacağını bilmem olanaksız. Asistanım diğer konular ile ilgili sizi telefon ile arayarak bilgilendirecektir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.kildonmesisikayeti.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1