Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

PERİANAL FİSTÜL
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: PERİANAL FİSTÜL
PERİANAL FİSTÜL 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar yaklaşık 1 yıl önce peranal bir apseden dolayı ameliyat oldum ameliyattan sonra perianal fistül geliştiğini öğrendim mr çektim, filmler çektim metinal mavisiyle ve fistülün tıraktı at nalına benziyormuş ayrıca sfinklerden geçiyormuş buda dışkı ve gaz kaçırmamak için seton tekniğiyle ameliyat olmam gerktiği söylendi ben kamuda okul müdürü olarak çalışmaktayım sormak istediğim kliniğinizin resmi kurumlarla anlaşması varmı...? SAYIN KORHAN TAVİLOGLU ameliyatımı size yaptırırsam maliyet olarak ne kadar bir ekonomik maliyete tekabül eder çünkü tek çalışanım eşim çalışmıyor ev hanımı maliyeti öğrenmek istememdeki etmen ekonomik olarak hazır olup olamayacağım lütfen mazur görün. bu konuda beni aydınlatırsanız minnettar olurum ayrıca SAYIN KORHAN TAVİLOGLU herhangi resmi bir hastanede çalışıyormusunuz sizden istirhamım en kısa süre içinde bilglendirilsem minnetar olurum gelecek ay istanbula gelip bu işi artık bitirmek istiyorum kesin karar verdim ameliyat olacam artık. saygılar teşekürler..
hocamurat2001 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 26/06/2012 20:54 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:PERİANAL FİSTÜL 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Değerli hocam,

Öncelikle size geçmiş olsun. Makat apsesini takiben gelişen bir makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) sorununuz olduğu anlaşılıyor. Öncelikle, 23 yıl kesintisiz devlet hizmeti vermiş bir hekim olarak kamu çalışanlarının, kamuya bağlı kuruluşlardan, sağlık hizmeti almaları gerektiğine inanan bir hekimim. Bence İstanbul’a gelerek ekonomik külfete girmenize hiç gerek yok açıkçası, ülke genelinde tüm eğitim ve araştırma hastaneleri ve Tıp Fakülteleri’nde bu ameliyatı yaptırabilmeniz mümkündür.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

Tel: (0212) 219 84 84
Cep tel: (0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1