Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Ne oldugunu anlamadım durmadan ilerliyor
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Ne oldugunu anlamadım durmadan ilerliyor
Ne oldugunu anlamadım durmadan ilerliyor 10 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Merhaba Doktor Bey, 2 yıldır erteledigim makat kenarındaki sorunum son iki aydır cok ilerledi, önce anal bolgenin 1-2 cm sagında fındık buyuklugunde bir sislik olustu agrısız oldugu için pek onemsemedim 6 ay sonra birden ceviz buyuklugunde sisti ve bir kac gun içinde patladı sonraları sadece kotu kokulu( yengec ölüsü gibi..)akıntı yapar haldeydi ilginc olan hiç agrı yapmadı ve 3-4santımlık sert yatay sag ve assagı yonlu beze seklindeydi 1 yıl boyle gectı son 1 ayda ise inanılmaz sekilde her gecen gun buyuyen ve sag taraftan assagıya testislere dogru uzanan 12 cm lik işaret parmagı kalınlıgında yine akıntılı ve bu kez agrılı bir hal aldı hatta suan testis torbasının tam altına kadar ilerledi, birazda panikledim sanırım, biliyorum hemen muayene olmalıyım fakat yogun bir iş trafigim var yurt dışı vs ancak bayram oncesi gelebilirim muayeneye o gune kadar ne yapmalıyım bilmiyorum bir kac gundur antibiyotik alıyorum akıntı ve agrı durdu fakat ilerledigi bolge testis olunca huzursuzlugumda arttı korkuyorumda ve merak ettigim bu bir tip fistul mu tedavisi mumkun mu komplikasyonları yada nüks durumu nedir dahada ilerlerse ne olur muayenenize kadar gececek surede neler yapmalıyım, geri donus yaparsanız cok memnun olurum, iyi calışmalar ve kolaylıklar dilerim...
BahadirN (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Ne oldugunu anlamadım durmadan ilerliyor 10 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html), makattan kötü kokulu akıntı (www.hemoroiduzmani.com/237/hemoroid-ile-...makattan-akinti.html), makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html). Bu tür sorunlar: makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), Fournier gangreni (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...urnier-gangreni.html) vb. sorunlara bağlı olabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız gerekir. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1