Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

30 yıldan beridir perianal fistül ile mücadele
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: 30 yıldan beridir perianal fistül ile mücadele
30 yıldan beridir perianal fistül ile mücadele 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 1  
Merhaba sayın Dr.Korhan bey. Yaklaşık olarak 30 yıldan beridir perianal fistül ile mücadele ediyorum. Bir kaç kez aynı yerde apse vakası oldu. Her seferinde apseyi kesip drenaj takıldı. Ancak kesin sonuca gidilmesi için ameliyattan başka bir yöntem önerilmedi. Ben ise ameliyat olmaktan ve tekrarlamasından korktuğum için bu güne kadar bekledim. Sizin lazer ile (LAFT) ameliyat yazınızı okuduktan sonra size gelip muayene ve tedavi olmak istiyorum. .............................................. sigortam var. Bu iletiyi cevaplarsanız sevinirim. Görüşmek üzere. Hoşca kalın.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:30 yıldan beridir perianal fistül ile mücadele 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, 30 yıldan beri makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html) sorununuz olduğunu ve birçok kez makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makat-apsesi.html) boşaltılması veya drenajı girişimi geçirdiğinizi yazmışsınız. Makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) sorununuz için LAFT yönteminin (laser ablation of the fistula tract) sizin için uygun olup olmadığının anlaşılabilmesi için muayene esastır. Kolorektal cerrahi ve proktoloji - bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1