Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hamilede makat apsesi için yardım
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hamilede makat apsesi için yardım
Hamilede makat apsesi için yardım 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Netten bi çözüm ararken karşıma çıktınız. Yalvariyorum bana bi yardım edin.1 senedir çekiyorum bu problemi.ilk gittim makatin çatlagi dedi.krem fitil verdi.kullandim geçmedi. Başka doktora gittim oda senin makatiñda iltihap var apse var dedi.bana ramazan ayı öncesi ............................... ve ............................... ilaç verdi kullandım..biraz iyi gibi oldum..daha sonra ilaçlar bitince belli bi zaman geçince yine aynı durumdayım. Ve şuanda da 11 haftalik hamileyim. Çok zor durumdayım. 2 veya 3 gunde wc ye çıkıyorum. Çıktığım gün perisanim ne yaťabiliyorum ne kalkabiliyorum. Yanma kaşıntı ve son ikidir biraz ağrım oluyor.elim kolum bağlı ne olur Yalvariyorum yardım edin.ankaradan yazıyorum. Artık bıktım wc ye cikicam bütün günüm acıyla geçecek diye.aslinda daha önce kanama oluyordu şimdi kesildi son 2 aydır kanama yok.buna sevinmelimiyim onu bile çözemedim. Inanin bebeğe bişey olacak diye tedirgin im.
Busraecrin_ (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/09/2015 18:37 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hamilede makat apsesi için yardım 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun ve bebeğiniz için de hayırlı olsun. Mesajınızda bir yıl içinde önce makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) ve ardından da makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) tanısı aldığınızı ve halen 11 haftalık gebe olarak yakınmalarınızın devam ettiğini yazmışsınız. Öncelikle, gebelerde
sindirim sistemi değişiklikleri (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/gebelikt...-degisiklikleri.html) nedeni ile % 10-15 oranında makat çatlağı (www.hemoroiduzmani.com/224/hemoroid-ile-...e-makat-catlagi.html) ve hemoroid (www.hemoroiduzmani.com/223/hemoroid-ile-...elikte-hemoroid.html) sorununa rastlanır. Sizin bu dönem en az sıkıntı ile atlatmanız için bir Genel Cerrahi Uzmanı’nın (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) takibine girmeniz yararlı olacaktır. Ankara’da çeşitli Tıp Fakültesi, eğitim ve araştırma hastanesi ve özel sağlık kuruluşlarında, sorununuz ile ilgili olan uzmanlar mevcuttur. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1