Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Fistül ameliyatı sonrası makattan sızıntı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Fistül ameliyatı sonrası makattan sızıntı
Fistül ameliyatı sonrası makattan sızıntı 8 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba bende 1.derece basur ve yuzeysel fistul vardi 3 doktora gittim 3ide cok kisa basit dedi mr sonuclarida ole demisti yizeysel fistul sonra amelyat oldum aradan 8 ay gecti doktoruma ve baska doktorlarada gittim fistulimiyilesti dediler ama sizinti hic durmadi gaz kacirdigimi hic hatorlamiyorum hatta tutabiliyorum gazimi ama tuvaletimi yaptimtan sonra ne kadarda yikasam 10 dakka sonra makat agzi sizinti yapmis oluyo camasirim kirpenmoyo ama sarimtirak bi hali var ama bazen abdest gibi kokuyo cok az bazende kokmuyo ozellikle amelyat sonrasi basur icin fitil verdilerinde tuvalt sonrasi 10 dakka sonra fitil sivisyla az tuvalet kokusi geldi ama tuvalet oncesi fitil kokmadi sizmadi ben abdestmi kaciriyorim gazmi kaciriyorum anllayamadim hicbir agri sizi terlemm yok ama bu sizinti beni asiri rahatsiz ediyo yuruken surtme ve islaklik hissi veriyo ne yapmam lazim yardim edin yoksa kafayi yiycem
Kral (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 18/11/2015 17:03 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Fistül ameliyatı sonrası makattan sızıntı 8 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz ameliyat sonrası sorular ile ilgili yorum yapmamaktadır. Sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili farklı bir cerrahın hastanın güncel durumunu bilmeden; ameliyat sonrası seyir, gerekli ilaç veya tedavi, önlem, diyet, pansuman vb. konularda yorum yapması bir yarar sağlamayacağı gibi, hasta ve yakınlarının zihninde durumu daha karmaşık hale getirebilir. İkinci görüş almak için yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji - bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1