Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta çıkan sivilce
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta çıkan sivilce
Makatta çıkan sivilce 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
İyi akşamlar. Benim 2 gündür bi sorunum var anal bölgesinde. Duş alırken baktım ama büyük bi sivilce şeklinde içi iltihaplı anladığım kadarıyla
Sormak istedim. Kıl dönmesimi diye korkuyorum. Normal yürürken bişe yok. Ama otururken ağrı oluyo kalkarkende. Oturdukdan sonra bi ağrı olmuyo ama. Oturmada kalkmada oluyo sadece yani. Ne olabilir? Bilgi verebilirmisiniz. Benim doktora vs fobim var gidemiyorum açıkcası. Küçükken ameliyat geçirdiğim için.
Mrtalemdar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 4
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 19/01/2016 22:16 tarafından Mrtalemdar.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta çıkan sivilce 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
umarım kısa zamanda cevap verirsiniz...
Mrtalemdar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:Makatta çıkan sivilce 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda makat bölgesinde ağrı ve sivilce olduğunu yazmışsınız. Bu sorun: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), iltihabi bağırsak hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), vb. hastalıklarla görülür. Cesaretinizi toplayarak, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 20/01/2016 23:13 tarafından DrTaviloglu.

Teşekkür ederim. Kıl dönmes olma ihtimali yok dimi. Yani yara tam anal bölgesinde yani dışkının çıkış yerinde diyeyim. Bu saydıklarınızdan her hangin birisidir diyorsunuz dimi.
Mrtalemdar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:Makatta çıkan sivilce 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Evet, kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) olasılıklardan birisidir.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Anladım hocam yalnız benimkinde büyüm meme gibi bişey var. Önerdiğiniz doktora gitmeden bişe varmı. O işe yaramszsa doktora giderim tabi. Yani öyle büyük bi ağrı yok. Otururken kalkarken yani o oluşan kitlenin üstüne büyük bi baskı olunca ağrı oluyor. Kış dönmesinde batma vs olur mu? Mesela şuan düne göre küçüldü şişik
Mrtalemdar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph
Son Düzenleme: 20/01/2016 20:26 tarafından Mrtalemdar.

EN ÜSTSayfa: 1