Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Basit makat fistülü
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Basit makat fistülü
Basit makat fistülü 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba 5-6 aydır makat çatlağı tedavisi görüyordum çeşitli doktorlara gittim ve birçok ilaç kullandım son zamanlarda bir gün iyi 2 gün kötü, 2 gün iyi 1 gün kötü gibi gi,derken makatta elimi vurduğumda bir ağrı hissetmeye başladım ve üstüne bastırdığımda iltihap geldi ve hafifte kan geldi. doktor bana antibiyotik verdi. 1 hafta kullandıktan sonra tekrar doktoruma gittim ve anal muayenede makat çatlağımın neredeyse iyileşmiş olduğunu ancak basit bir fistül bulgularına rastladığını söyledi kesin bişey söyleyemem dedi 1 ay sonra tekrar görüşürüz dedi. hocam ne yapmalıyım bi akıl verin ne olur
mehtas (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 29/02/2016 13:56 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Basit makat fistülü 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda 6 aydan beri makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tedavisi gördüğünüzü ve ardından makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) tanısı aldığınızı yazmışsınız. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin muayenesi sonrasında sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği, detayları veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Lütfen muayenenizi gerçekleştiren ve tedavinizi düzenleyen meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi işleri daha karmaşık hale getirebilir. İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1