Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

merhaba doktor bey;ben anal fi...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: merhaba doktor bey;ben anal fi...
merhaba doktor bey;ben anal fi... 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
merhaba doktor bey;ben anal fissür şikayetinden dolayı az önce doktora gittim ve bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi,fakat çevremdeki insanlardan bazıları ameliyatın bu konuda kesin çözüm olmadığını söylüyor bende çok korkuyorum. ameliyat tan başka bu hastalığın lazer gibi bir tedavisi var mı? ben daha önceden bu şikayetle geçen yıl doktora gitmiştim o da bana iki krem verdi ve günde 7 8 kez ılık suya oturmamaı söyledi fakat ben öğrenciydim bunu uygulayamadım, uzun süredir bu kadar ağrım olmuyodu yediklerime dikkat ediyordum ama insan metabolizması arada sırada kabızlık da yaşayabiliyor ve iki gün önce kabızlıktan dolayı çok canım acıdı, fakat çok fazla kanama olmuyo sadece iki gün önce kanamam oldu. sizce ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...
begum.26 (Ziyaretçi)
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Sizde muhtemelen kronik anal f... 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Sizde muhtemelen kronik anal fissür (çatlak) sorunu var. muayene etmeden elektronik yorum hayli güç. Saygılarımla,
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Mutlaka oturma banyosunu yapın... 15 Yıl önce Karma: 7  
Mutlaka oturma banyosunu yapın. Bu tür bir makatta çatlak veya kronik anal fissür durumunda bu şekilde de yanıt alınamazsa, ameliyat gerekir.
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

EN ÜSTSayfa: 1