Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

anal fissur icin PROCTOSEDYL OINTMENT
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fissur icin PROCTOSEDYL OINTMENT
anal fissur icin PROCTOSEDYL OINTMENT 13 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
selamlar.yurtdisinda yasiyorum. yaklasik iki yil once dogum yaptim.1 2 hafta sonra anal fissur olustu 6 ay kadar ilac tedavisi denedim tam bir iyilesme olmadi.ameliyat oldum ve iyilestim. ancak 1 hafta once kabiz olmadigim halde normal bi tuvalet sonrasi yeniden kucuk bi catlagin varligini hissettim.agri kanama hicbisey olmadi.beslenmeme dikkat ediyorum ve hic zorlanmadim.bepanten krem kullaniyodum.ama bgn eczacidan en etkili kremi vermesini istedim PROCTOSEDYL OINTMENT adli kremi verdi.kutu icindeki aparat ile hem ice siktim hemde dis kisma masaj yaparak kullandim. bisure sonra basdonmesi, bayginlik hissi gibi seyler hissettim.ve makatta yanma oldu.bi rahlama degil aksine daha kotu olmus gibi hissediyorum catlagi:( sizce yanlis biseymi yaptim bu kremi kullanmamalimiyim? tesekkurler cevabinizi sabirsizlikla bekliycem
ummumeryem (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fissur icin PROCTOSEDYL OINTMENT 13 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Size önerilmiş olan krem içinde Cinchocaine hidroklorid adlı lokal anestezi yapan bir madde ve hidrokortizon adlı kaşıntı ve yanmayı gidermeye yönelik bir kimyasal bulunmakta. Genellikle baş dönmesi ve baygınlık hissi, Nitrogliserin maddesini içeren kremlerin yan etkisi olarak görülür ve size önerilen krem türünde ilaçlarda bu yan etki pek görülmez. Bence siz işinizi Eczacı ile halletmek yerine bir doktora başvurun.Konu hakkında daha detaylı bilgiyi, danışmanlığını yaptığım www.hemoroiduzmani.com sitesinde bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1