Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal yırtık
anal yırtık 11 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
hocam iyigünler. 6-8 ay kadar önce dışkıda taze kan ve arada damlama şeklinde olduğu için doktora gittim ve iç ve dış hemoroitler dendi.pek önemsemedim. son 4 aydır makat bölgemde yer yer kasık hatta dizime kadar bile vuran şiddetli ağrı ve zonklama var.hemoroid diye ................. fitil 6 -7 kutu kullandım.yalnızca gece tualete çıkıp fitili kullanıp yatarsam sabah ayağa kalkacak hale gelebiliyordum. sabah tualete çıkmam demek akşama kadr ağrıdan hiç ayağa kalkamamam demek oluyordu.4 aydır 1 gün bile geçmedi. öğretmenim ve işimde ayakta ve tatil bitiyor.3 gün önce hemoroidim kötü diye doktora tekrar gittim ve ağrının yırtıktan kaynaklandığını söyledi.parmakla muayene etti ve şimdi ağrıdan ölüyorum. size sorum ağrıyı hafifletebilirmiyim yada daha beklesem geçermi. yoksa kesin ameliyat mı. yada sitenizde gördüğüm botoks benim rahatsızlığıma uygunmu en azından botoks beni seneye yaz tatiline kadar işimde idare edermi. nolur yardımcı olun. mümkünse botoks veya ameliyat nekadara mal olur ssk işe yarıyormu. sizde botoks yapıyormusunuz. şimdiden teşekkürler.
emre111 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 18/08/2012 22:13 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal yırtık 11 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Değerli hocam, öncelikle, size geçmiş olsun, makat ağrısı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) için alabileceğiniz önlemler ilgili linkte açıklanmıştır. Sorununuz şayet makat çatlağı ise Botoks tedavisinden % 90 oranında yarar görürsünüz. Makat yırtığı için Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) sizi etki süresi bitene dek idare edecek basit bir tedavi yöntemi değildir. Etki süresi ortalama 2-6 ay olan Botoks maddesi ile iç makat kasında (internal anal sfinkter) geçici olarak bir felç oluşturularak makat yırtığının vücut tarafından iyileştirilmesine olanak tanınır. Botoks maddesinin etki süresi bitince iğnenin tekrarlanacağı gibi bir gerçek yoktur. Botoks tedavisi ile makat çatlağında tekrarlama oranı % 0-50 (ortalama % 25) civarındadır. Ekibimiz bu tedaviyi gerçekleştirmektedir, ve tedavi ettiğimiz birçok hastamızın görüşlerine web sayfamızdan (www.taviloglu.com/hasta-gorusleri.html) ulaşabilmeniz mümkündür. Ekibimizin SGK, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması bulunmamaktadır. Muayene olmayı düşünürseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 12/04/2013 15:42 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1