Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kronik mi
Kronik mi 11 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Sevgilimhocam 3 yil once sezeryan ile dogum yaptim akabinde makat catlagi aciklamalariniza uyan agrilarim olustu,2 ay sonra gecti,ancak 3 ay once 2. Dogumumu yaptim,yine sezeryan ile, ayni sikayetlerim yine basladi, diskilama esnasinda cok agri ve sonrasinda uzun sanci..yine ilk dogumdaki gibidir gecer diye dusundum ama hala gecmedi,ustelik 3 hafta hic kabiz olmadim,ozel beslendim,sonrasinda 1 kere kabiz olma ile yineledi, bunun uzerine diskilama yumusak olsada agri oluyor,kroniklesmis midir, botoks cozum mudur.tesekkur ederim.
imge (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kronik mi 11 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) yakınmanız var ve sanırım geçmişte makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) sorunu yaşamışsınız. Sizin sorununuzun ne olduğu konusunda sanal ortamda yorum yapabilmek maalesef mümkün değil, tanınız ancak detaylı bir makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) takiben konulabilir. Makat çatlağı için Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) hamile ve emzirmekte olan lohusalara uygulanamaz. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 04/03/2013 17:27 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1