Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

kronik anal fissür
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: kronik anal fissür
kronik anal fissür 10 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Hocam mrb kronik anal fissür hastasıyım son 2 haftadır inanılmaz agrılarım var ameliyattan başkada çaresi yok lakin daha önce hiç bir şekilde ameliyat olmadım korkularım çok fazla ayrıca ameliyattan sonra tekrarlama şansı %70 gibi bi rakam buda beni çok korkutuyor sitenizde yazılanları okudum botox yapıldıgını ve hastalarında memnuniyetlerini okudum botx nasıl bi tedavi şeklidir ne kadar sürer iyileşmem kesinmi tekrarlama şansı nedir bilgilendiriseniz sevinirim teşekürler saygılarımla..
acelya16 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:kronik anal fissür 10 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, geçmiş olsun. Makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) sorununda Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) gayet etkilidir. Ancak, ameliyat sonrası için bazı yanlış bilgilere sahipsiniz, zira dünya genelinde makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) ameliyatı sonrasında tekrarlama veya nüks % 5 oranında ve Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) sonrasında ise % 10-30 arasındadır. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1