Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta meme
makatta meme 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar korhan bey.21 yaşındayım. uzun otobüs yolculuğundan dolayı 3 gün tuvalete gidemedim ve stresten kaynaklı kabız oldum. tuvalete gittiğimde zorlama oldugu için makatta meme çıktı. daha sonra kabızı atlattım ancak tuvalete çıktıgımda yanma ve batma oluyor. şuan ishalim ve dışkım jel gibi ve kokulu oluyor. yaparkende ağrı oluyor. 1 yıl öncede 12 gün ishal olmuştum ve bu meme o zamanda çıkıp kaybolmuştu.
yardımcı olabilrseniz teşekkür ederim.
cihanaktas (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makatta meme 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) sonrasında makatta gelişen meme (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html), makatta yanma ve batma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) ve ardından gelişen ishal ve kötü kokulu dışkı gibi yakınmalarınız mevcut. Bu sorunlar: gıdalara bağlı; çay, kahve, karbonatlı içecekler, süt ürünleri (süt, ayran, yoğurt ve peynir), domates, ketçap, çikolata, fındık, kola, bira, kaju, acı, ekşi ve baharatlı gıdaların fazla tüketimi, ilaçlara bağlı: bazı gut, romatizma ve enfeksiyon ilaçlarının kullanımında, enfeksiyonlara bağlı: hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), anal kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), uçuk (Herpes simpleks virüsü), parazitler (oksiyür veya kıl kurdu), mantar (Candida albicans), frengi (sifiliz), ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), habis melanom (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/sindirim...emi-melanomlari.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), makatta ıslanma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...akatta-islaklik.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) vb. durumlarda görülür. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yarar sağlar, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

Cvp:makatta meme 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
teşekkürler korhan bey. acaba izmirde önerebiliceğiniz cerrah varmı ? istanbul a gelmem çok zor.
cihanaktas (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:makatta meme 9 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda herhangi bir doktor veya hastane önerisinde bulunmuyorum. Hekim seçimi bizzat sizin titiz bir araştırma sonrasında, gerçekleştirmeniz gereken bir konudur. Yaşadığınız ilde Tıp Fakültesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Devlet hastanesi ve özel sektörde bu sorununuza ilgili meslektaşlarımız aracılığı ile çözüm bulmanız mümkündür. Acil şifa dileğiyle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

EN ÜSTSayfa: 1