Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat yırtılması için Botoks tedavisinde istirahat
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat yırtılması için Botoks tedavisinde istirahat
Makat yırtılması için Botoks tedavisinde istirahat 9 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba oncelikle;

Makat bolgesinde agri ve batma hissi yuzunden 25 gun once Katar da bir hastaneye gittim.Doktor makat yirtilmasi teshisi koydu krem ve agri kesiciler verdi.Bu ilaclari kullandigim 1 hafta gecmis gibi oldu fakat ilaclar bittince batma ve agri geri geldi.Ucak seyahatlarim yuzunden kabizlik problemi ortaya cikti son bir haftadir doktorum ameliyat olmam gerektigini soyle fakat botoks teknigini bilmedigini katar da kullanilmadigini soyledi.Sizden sadece sunu ogrenmek istiyorum turkiyeye gelip operasyonumu olsam botoks teknigi ile ne kadar surede geri donebilirim.

Tesekkurler.
qatar__ (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 02/09/2014 16:22 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat yırtılması için Botoks tedavisinde istirahat 9 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) sonrasında geliştiğini belirttiğiniz makatta ağrı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) ve makatta batma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) yakınmalarınız sonrasında makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı almışsınız. Makat çatlağı için Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) ilgili linkte anlatım ve videolar ile açıklandığı gibi bir ameliyat değildir ve makat kasını gevşetmek için yapılan bir iğnedir. Nasıl koldan yapılan bir aşı sonrasında istirahat gerekmiyorsa, Botoks iğnesi sonrasında da istirahat gerekmez. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Acil şifa dileğimle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1